2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

canım c life bide folicombi kapsül kullanmıştım yumurtlama görene kadar acaba clife mi etki etki estradiole
Bilmiyorumki canım doktoruna söyledin mi kullandığın takviyeleri belki bıraktırır belki değiştirir Hsg den başka bir şey yapılacak mı canım klomen yada femara kullanacak mısın

Bilmiyorumki canım doktoruna söyledin mi kullandığın takviyeleri belki bıraktırır belki değiştirir Hsg den başka bir şey yapılacak mı canım klomen yada femara kullanacak mısın
hsg sonrası bakacaz dedi şuanda belki estradiol için ilaç verebilir baya düşük çıkmış

Yok ki canım dünkü sondu o da bozuk çıktı İnşAllah vardır kendimi çok kaptırıp bir anda çakılmak istemiyorum negatif gibi düşünüyorum
canım o bozuk degil sadece idrarda cok bekletmişsin ondan bence ayrıca diger testte de gölge vardı seni çok umutlandırmak istemem ama ben öyle hissediyorum umarım öyle olur

Kızlar benim bir defa çok az parlak kırmızı kanamam gelmişti. Onunla acile gittim o gece ne kanama ne pembelik oldu bir daha. Sabahına uyuşmazlık iğnesi vurdular,beta 4300 çıktı gece sabah 4030 çıktı. Sabah doktor geldi baktı dedi ki kalp atışı ritmik, şu an iyi, kanama alanı yok. 3 saat sonra başka doktora gittim bebeğin yolk kesesi büyük normal kesesine göre, betan da aşırı düşük. Yüzde 99 düşer dedi ama benim dünden beri minicik çok çok açık pembe akıntıdan başka bir kanamam yine olmadı. Şu an uyandim yine kanamam yok. Böyle kanamasiz, ağrısız düşük olur mu. Biri öyle biri böyle dedi. Biri progestan kullan dedi. Diğeri de sadece düşüğü ertelersin dedi. Şu anda da 3. Doktor seçeneğim yok. Düşük riski varsa şehir değiştirmek de istemiyorum. Son görsel ilk doktorun sağlıklı diyen. Sonradan haftasını tekrar ölçtü 6+1 demişti

Eklentiler

• IMG_20230704_103432.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Kızlar bir tanıdığınız varsa veya doktorunuza sorabilir misiniz lütfen yardım edin. Bebeğimin katili olmak istemiyorum

Ben çok bilgili değilim bu konuda canım. Gebeliğimin ilk aylarında bende ufak bir kanama yaşamıştım doktorumu aradım hemen, o da sağlıklı bebek tutunur sağlıksız bebek tutunmaz vücut atar dedi. Bu söz çok canımı yaktı nolur tutunsun diye çok dua ettim her haliyle kabulüm dedim. Düşük riskim olmadı ama 37.haftada aniden kaybettim. Yaşadığım acı kaybetme korkusunun bin katıydı belki. Demek ki hata ettim en başta. Şimdi düşünüyorum rabbim veriyorsa da alıyorsa da vardır bir bildiği. Bebeğin sağlıklı ise ki İnşAllah sağlıklıdır senle kalır değilse annesinin vücudunu temizleyerek yeni gebeliğe daha sağlıklı hale getirerek cennette beklemeye gider. Yaşadığın bu belirsizlikte İnşAllah en kısa sürede netliğe kavuşur

Kızlar bir tanıdığınız varsa veya doktorunuza sorabilir misiniz lütfen yardım edin. Bebeğimin katili olmak istemiyorum
Canım bence muayene etmeden uzaktan bir şey söyleyemez doktorlar. Kalp atışının ritmine bakmaları gerekiyor özellikle. Şehir değiştirseniz en yakın yere gitseniz.bir doktor daha görsün

Bence için rahat olsun istiyorsan bir başka doktora da git..belkide kalb atışı durmuş..ben kalb atışı durmadan sona kadar bekledim..resimle kimse bir şey söyleyemez canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…