2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende hiç görememiştim hatta arkadaşlar bana moral olsun diye öyle söylüyorlar diye düşünmüştüm 😂 üst üste söylenince bir bakayım dedim filtreleyince öyle gördüm silik çizgiyi. İnşAllah doğrudur 🤲🏻🥰
Ya ben sabah baktım görmedim şimdi sen filtre yapınca gördüm..ondan bak ben test yapmıyorum günüm elimde test olarak gecicek diye🤦🏻‍♀️gerçi şimdide günüm tuvaletde geçiyor aha geldi diye regl😬😬😬😬

Ya ben sabah baktım görmedim şimdi sen filtre yapınca gördüm..ondan bak ben test yapmıyorum günüm elimde test olarak gecicek diye🤦🏻‍♀️gerçi şimdide günüm tuvaletde geçiyor aha geldi diye regl😬😬😬😬
Aynen öyle oldu ya gün boyu testlerle uğraştım ☺️ Belirsizlik insanı yoruyor. Ya hiç çıkmasa yada belli pembe çizgi çıksa keşke. İnşAllah regl olmazsın bebiş gelir 😍

IMG_20230703_230336.jpg
test sonucu nedir sizce kızlar gebelik var mı

Kızlar bende bugün dr gittim çok şükür dış gebelik değilmişim keseyi ve bebeği gördük kalp atışı için haftaya çağırdı normalde sat 18 mayıs 6+4 ama ultrasona göre dr 5 haftalık dedi betam gecen hafta pazartesi 991.4 tü bugün ise 7336.8 5 haftaya göre beta yüksek değil miilk gebeliğim birde pek anlamıyorum da
normal canım

X