2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

malesef huyumuz kurusun illa bakacaz araştıracaz bana ilaç aldırdı heralde onu verecek anestesi mi bilemedim
bende panik yapmıştım yalan değil ama yapılacak bir durum değilmiş
bana ilaç vermediler sadece çekildikten sonra 3 gün ilişki yasağı vardı
ben ilişki yasagı varmı dedim o güne kadar yok dedi ama sonrası olur heralde normalde hsg önceside ilişki yasak olmuyormuydu

öncesini tam hatırlamıyorum ama sanki 2 gün öncesinden itibaren yasaktı sonrasında 3 gün yasak onu iyi biliyorum

melisaa93 kuzum ben predictorda da gölge gördüm ya insalllllah betayı çok yeni salmıştır çok amin
Ben hiç görememiştim canım birkaç arkadaş daha söyledi şimdi sen de söyleyince oynadım fotoğrafla çok çok silik çizgi çıkıyor ama bu predictorda normalde çıkar mı bilmiyorum ilk kez yaptım. Test uzmanını davet edelim en iyisi

Papatyamaviss bebeğim bir el atsan benim testlere.innovita olanları sabah ilk idrarla yaptım boyası akmış gibi geldi hatalıdır diye 3 saat sıvı almayıp predictor ve lh testi yaptım. İnnovita satıcısı negatif olduğunu söyledi bat 5 Temmuz

Eklentiler

• FC3AE82A-AB98-4CF0-891A-B8061359AD5A.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 95
  • E9B83922-D3E9-48FD-A459-4ED35AF637A8.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 94
  • DC290DDC-1791-47E0-ABC3-07A606D3A748.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 91
  • BC4CD81A-7F5D-4B74-A54D-1CB906A0257C.jpeg
    256,4 KB · Görüntüleme: 94
Bence doğru yolu izlemiş Sen bu ay takviye kullanmış mıydın

Benim ilk gebelikte de seninle bu aynı test markasından yapmıştım predictor mu ne ilk yapınca böyle çıkmıştı bu markayı daha önce de kullandım hiç silik vermemişti böyle negatifken beta 10-20 falan olabilir suan senin insallllllahhhh

İnşAllah öyledir bebeğim ama test yapmıcam artık tüm günüm testlere bakmakla geçiyor. Regl olmazsam 6 sında yaparım

Vallahi var gibi canım ya digeri zaten çok belli sonraki yaptıgındada silik çizgi gördüm ben. İnşallah yanıltmaz bizi çok aminnn

Ben gördüm gördüm hihihiii bi kaç güne bombeyi patlatcan sennnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…