2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Negatifleri görüp ağlarken sana teselli ettiririm kendimi o zaman
Yaa kuzum benim görmezsin inşallah negatifleri. Kelin kendi ilacı olsa başına sürermiş ama elimden geleni yaparım canoo. İnan burda sizinle yazışmak en büyük teselli yoksa ben kafayı yerdim kocama sarardım

Hayatım baya var ıkısınde de cızgı aslında testler güven verse dıcem ınnovıta da belırgın predıctorda daha sılık evet ama bekle bakalım bekledıkce oturuyor cok Cok erken yapılmış sılık testler testın varsa da test yapmaya devam et ay inşallah olumludur

İnşAllah bebeğim peki predictor negatifken böyle silik çizgi bırakıyor muydu? Çokta erken yapmadım aslında 13.gün olsa net bir şekilde çıkardı diye düşünüyorum o yüzden baya olumsuzum

Selam kızlar ben sessiz takipçilerdenim size bi sorum olacaktı. Geçen ay adetim tam 1 hafta gecikti hamile olabileceğimi düşündüm yoğun bir şekilde testler yaptım negatif çıktı sonrasında da kırmızılar geldi zaten. Bu ay da bat günüm 1 Temmuz kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum çünkü vücudumda hiç bi değişiklik yok ne regl belirtisi var ne de gebelik ikisi çok benziyor zaten ama :) test yapmadım yapasım gelmiyor acaba döngüm mü değişti 28 gün değil de 35 güne mi kaydı böyle bişe yaşayan var mı ?

Ay çok sevindim canım ya hep te seninle olur inşallah

Çok sağol canım benim İnşAllah dualarımız kabul olur Sen napıyosun kaçıncı gündesin yumurtlama günün geçti mi

Hava değişikliğinden olabilir canım yada hormonal dalgalanma yaşıyor olabilirsin

Kızlar bende bugün dr gittim çok şükür dış gebelik değilmişim keseyi ve bebeği gördük kalp atışı için haftaya çağırdı normalde sat 18 mayıs 6+4 ama ultrasona göre dr 5 haftalık dedi betam gecen hafta pazartesi 991.4 tü bugün ise 7336.8 5 haftaya göre beta yüksek değil miilk gebeliğim birde pek anlamıyorum da

Eklentiler

• Title.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 75
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…