2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Dün adetin 13.günüydü akıntı başladı canım. Ama akıntı veya belirti olmadan da yumurtlama oluyormuş gayet

Dün adetin 13.günüydü akıntı başladı canım. Ama akıntı veya belirti olmadan da yumurtlama oluyormuş gayet
Bugün biraz daha geldi hatta baya geldi akıntı, sonra da ağrı başladı. Ben de boş buldukça ev içi volta atıyorum yürüyüş yapıyorum. Hem ağrı azalsın hem stresimi alsın diye. Allahım inşallah buluşma gerçekleşmiştir.

Kızlar ben de yorgunluktan mahvoldum. Hep misafirlikte, ordan oraya gidiyoruz evim gibi rahat değil illa ki. Elim kolum sanki saatlerce spor yapmış gibi ya. 1. Trimester yorgunluğu bu sanırım

Kızlar ben de yorgunluktan mahvoldum. Hep misafirlikte, ordan oraya gidiyoruz evim gibi rahat değil illa ki. Elim kolum sanki saatlerce spor yapmış gibi ya. 1. Trimester yorgunluğu bu sanırım
Kendini bu kadar yorma canım hamile olduğunu bilmiyorlar mı git dinlen evde. Bilmiyorlarsa da kendini iyi hissetmediğini söyle. Zorlama kendini

Ben 2. Fotoda çizgiyi gördüm ilk benim yaptığımda böyleydi sanki bir kaç gün daha tekrarla canım betayı salma olayı hep değişiyor bu bebişlerde kimi erken salıyor kimi geç
Y inşallah diyim hiç umudum olmadiği bi ay daha sonra eşim yurtdişina gidiyo iş için üç ayda bi gelcekte anca

Kizlar ya biliyosunuz ben de hamileyim 8+5 deyim. Sabahlari bulantim vs sebebiyle canım hic sigara istemiyorum ama aksamlari dayanamiyorum 3-4 tane iciyorum. Napsam nasil biraksam bilemiyorum

Kızlar bu ay niye az kişi test yapıyor ya biz 7-8 de başlamıştık yapın şu testleri artıkkkkk gelin aramıza
Bayram girdi araya canım testde alamadık malum köye geldik büyüklerimizin yanına yarın dönüyoruz pazartesi anca kırmızılar gelmezse 13. Günüm olacak bir ilk yaşıyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…