2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet canım az önce regl ile uyandım dün bekliyordum bir gün gecikmeli geldi şansa da hafta sonu tatile denk geldi dr gidemiyorum testleri vermek için artık kendimden bile sıkıldım
Bu duyguların regl olduğun için.Hem hayal kırıklığı hem de hormonların etkisi.hepsi geçecek yeniden umutla çabalayacağız, bir gün bize de nasip olacak inanıyorum Bizim kendimizden başka kimimiz var canım çok şükür sağlıklıyız gerisi hallolur İnşAllah

Inşallah canım gittikçe umudum kırılıyor hep sil baştan başlamak beni çok yoruyor ama yapacak birşey yok senden umutluyum ama güzel haberlerini bekliyorum inşallah

Inşallah canım gittikçe umudum kırılıyor hep sil baştan başlamak beni çok yoruyor ama yapacak birşey yok senden umutluyum ama güzel haberlerini bekliyorum inşallah
Umudunu kesme bebegim inanıyorum ben olacak en güzel zamanda en hayırlsını nasip edecek allahım

Öyle oluyor tabiki her regl başladığında hepimiz düşüyoruz. Geçeceğini hatırlatmak istedim sadece. İnşAllah yeni ayda nasip olacak

Eveeet aynı mı günlerimiz
Ya 19 ya 20 canım öncesinde iki gün ateş ölçmedigim için emin degilim ama 20. Kesin. Ama ben bu ay bebek için çalışmadım. Doktora gittigimde bu ay dinlen dedi bende demekki olmıcak bi sorun var dedim umursamadım olursa çok şaşırırım

Genelde böyle denen aylarda olur ya hadi inşAllah nasip olur.test yapacak mısın bat mı bekleyeceksin

Kızlar resmen unutmuşum regl olucam diye kendimle uğraşıyorum..gözlerimin altı çok fazla kurumuş kaşınıyordu kaç gün okudum internette ekzema ola bilir..ilk defa kürtajdan sonra oldum çok ağlamıştım ondan.. şimdi yine başlamış..o kadar kötü görüntü varki sanki kırış var ama yok sadece kuruluktan görüntü berbatDünde güzelce grip oldum sabaha kadar uyuyamadım hala kötüyüm..adet ne zaman olucam bile unutdum

Genelde böyle denen aylarda olur ya hadi inşAllah nasip olur.test yapacak mısın bat mı bekleyeceksin
Pazartesiye kadar adet olmazsam yaparım canım şimdi zaten gezmelerdeyiz test alamam en geç 3 temmuzda olmam gerek. Sen ne zaman yapacaksın kuzum

Sağlık ocağı açık mı acaba hastaneye gidemem

Onu da yapacam elmalı sirke var sorun olur mu
Ben üzüm sirkesi ile yıkamıştım sürekli canım 1 litre suya 1 çay bardagı karıştırdım hep onu kullandım mantar oluyordu bende iyi gelmişti canım

Hemen eve geçip denicem bide insan başkasinin evinde de bı şey yapamıyor ya kafayı yiyorum iyice
İnşallah düzelir canım aslında doktorlar bir içimlik ilaç veriyorlar o hemen geçiriyor. Vermedimi sana. Bu arada neden düşük tehliken var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…