2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar merhaba. Elimde hem erkek hem kadın için takviyeler varc life (3 kez yedim),kadınlar için inositol içeren takviye( içinde 10 adet) var.erkek için takviye var.hız, sayı ve morfoloji artsın diye almıştım. içinde 22 adet var.Bayanlar için deve dikeni ekstratı,ginseng ekstratı,yaban mersini ektratı Bunların hepsini aylarca araştırıp aldım Bide erkekler için keçiboynuzu var..çok şükür şuan gebeyim.elimde isteyen olursa bana yazabilir mi? Fiyatta günxel fiyatlara göre uygun verecem.durumumux biraz sıkışık.10 adet takviye yi hiç ücret almadan verdim ihtiyaç sahibine.Şuan kalanlar için uygun vericem

Eklentiler

• IMG_3918.png
    255 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_3917.png
    230,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3916.png
    206 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_3915.png
    192,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3914.png
    150,7 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_3913.png
    170 KB · Görüntüleme: 31
Melek kuzum benim kardeşine çok güzel koruyucu melek olacak iyi ki doğdu iyi ki bu güzel ruh sizi buldu hepte var olacak sizinle , Allahım uzun sağlıklı ömürler versin en kısa zamanda olacak minik kuzuna
İnşAllah bebeğim bugün gittik eşim mezar taşını yıkadı, üzerindeki çiçekleri düzenledi, suladı. Gözümde banyo yaptırıp yeni kıyafetler giydirdik gibi canlandırdım. Bende çikolata soslu kek yaptım kuzenlerine götürdüm. O da doğum günü pastası oldu.Kimse farketmedi kendi içimizde oğlumun doğum gününü kutladık tabi çok ağladım ama depresif değilim içimde ki umuttan kaynaklıdır belkide. Birkaç gün sonra test yapıcam İnşAllah hamileyim

Gece gece ağlattın beni ya. Rabbim yüzünü güldürsün. İnşallah hamilesin inşallah sağsalim bebeğini kucağına alacaksın

Kizlar kizlar ben ölüyorum galiba ya enfeksiyon var bende yoğurt sürdüm geçmedi temizledim pakladim geçmedi yanıyorum uyuyamıyorum da saat kaç oldu hala ayaktayim ve hamileyim düşük riskim de var normalde olsa travazol kullanırdım ama kullanamıyorum ne yapım ben şimdi ya ayaklarimin altı da yanıyor ölüyorum

Karbonatla yıkamayı dene canım

Çok geçmiş olsun canım.bildiğim bir konu değil ama doktoruna gitsen uygun bir ilaç varsa verir sana

Tatlım benim o sizin koruyucu meleginiz olmuş rabbim tez zamanda acınıza merhem verecek

Sirkeli su ile yıka canım her lavabonda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…