2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ay aminnnn bu ay burdaki hepimiz için sıkıntılı geçiyor galiba herkesin günü bayrama denk geldi benimki de sıkıntıda
Aynen valla bu ay beklenen adet tarihi geldiğinde ben dahil herkesten beklediğim mesaj “ya valla tam yumurtladım bayrama geldi hiç değerlendiremedik bir gün öncesi filan kabul olduysa belki tutmuştur spermlere güç kuvvet Ya Rab

Yaaa hadi inşallah çok umutlandırıyorsun beni canım valla desteğin çok iyi geliyooo seviyorum senii
Ayy canım benim çok mutlu ettin beni inşallah topikteki bütün arkadaşlarım ile bir anca mucizelerimize kavuşuruz bende seni seviyorum kuzum görmeden sevmek dedikleri bu olsa gerek

Peki dogum paketleri icin ne dusunuyorsn. Ben ptesi sormaya baslayacam baktn mi hic. Benm ilk dogm sezaryendi simdi cok pahali

Ay aminnnn bu ay burdaki hepimiz için sıkıntılı geçiyor galiba herkesin günü bayrama denk geldi benimki de sıkıntıda
Valla yaa. Bi de normalde adet bitimi akıntım başlardı. Ne akıntım var ne bi ağrı.Diyordum belki yakalarız ama. Şimdi de diyorum acaba geç yumurtlama mı olacak. Baya bi geç olması lazım onu yakalamam için bile
Hadi belki sen yakalarsın

Cikti mi canim sonucun? Insallah guzelce artmistir

Benide yazarmisin canim
En son bat 25 mayis
Beklenen bat 25 haziran

Teyzeleri bugün oğlumun doğum günü
Kuzum ne yazayım bilemedimAllah sana bu ay hamiş olmayı nasip etsin bebişini kucağına al doya doya büyütBak benden önce bir çocuk doğulmuş yani sağ olsaydı abim olucaktı..doğulmuş 6 ayında cennetlik olmuş hiçbir hastalık olmadan hatda akrabalar diyorki çok güzel çocuktu..annem zor günler gecirmiş hatda hiç çocuk istememiş..Allah sana cocuğuna bağlanmadan almış kuzum..bu günümüze şükür

Çok şükür canım biliyorum bunda benim bilmediğim ne hayırlar var belki o versiyonları görme şansım olsa bende bu yolu seçecektim. Rabbimin benim için en hayırlı olanı verdiğine inanıyorum sadece ister istemez duygusallaşıyorum. İnşAllah hepimiz sağlıkla kucağımıza alabileceğimiz hamilelikler yaşarız

Tabi canım insan üzülüyor bu normal.Amin canım Amin az kaldı o günlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…