2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ayyy gerçekten mi, hayırlısı olsun çok sevindim tasu adına. Rahim filmi sonrası forumda nerede okusam 1-2 ay içerisinde kesin hamile kalıyorlar. O zaman senden de duyacağız hayırlısıyla :KK200:
Ben martta rahim filmi çekildim dün gebe olduğumu öğrendim vesiledir belki ama faydası olduğunu düşünüyorum ♥️

Selam kızlar çatlatma iğnemin 10 ve 11 günü test yaptım dünden beri ara ara kahverengi akıntım var adet değil sizce ümitlenmeli miyim
Benim bugün yumurtlamadan sonra 14. Günüm adet oldum sandım dün ama bu saate kadar çok az kahve akıntı olmuş senin de o şekilde mi

Evet dün saat 2 den 5 e kadar ara ara oldu bitti bugün de 3 de aynı şekilde oldu anlam veremedim bende test yaptın mı sen
Hayır yapmadım ya dün adet oldum sandım işte çok canım sıkıldı ama sonra baktım normal adetim gibi değil herhalde yarın tam olur dedim hala da öyle değil. Adete dair bir belirtide yok yumurtlamadan beri göğüs hassasiyeti var çok arada az az kasık ağrısı girdi her zaman olduğu şekilde ama dün ya da bugün hiçbir ağrım yok adet oldum gibi değilim testim de yok yapmaya da korkuyorum 😔

Hayır yapmadım ya dün adet oldum sandım işte çok canım sıkıldı ama sonra baktım normal adetim gibi değil herhalde yarın tam olur dedim hala da öyle değil. Adete dair bir belirtide yok yumurtlamadan beri göğüs hassasiyeti var çok arada az az kasık ağrısı girdi her zaman olduğu şekilde ama dün ya da bugün hiçbir ağrım yok adet oldum gibi değilim testim de yok yapmaya da korkuyorum 😔
Bence test yapmalısın kesin çıkar ben de 14 üne kadar hergün test yapmayı düşünüyorum da lekelenme kafamı karıştırdı ilk kez böyle birşey başıma geliyor daha önceki gebeliğimde hiç böyle şeylerle karşılaşmamıştım

Bence test yapmalısın kesin çıkar ben de 14 üne kadar hergün test yapmayı düşünüyorum da lekelenme kafamı karıştırdı ilk kez böyle birşey başıma geliyor daha önceki gebeliğimde hiç böyle şeylerle karşılaşmamıştım
Gidip test alacağım sanırım en azından kafam rahatlasın gelecekse de engelliyorum belki böyle düşünerek. Her gebelik farklı olabiliyormuş aynı kişide bile inşallah pozitif olur ve öyle kalır 🤲😊

Gidip test alacağım sanırım en azından kafam rahatlasın gelecekse de engelliyorum belki böyle düşünerek. Her gebelik farklı olabiliyormuş aynı kişide bile inşallah pozitif olur ve öyle kalır 🤲😊
Kesinlikle yine iyi dayanmışsın, dün benim lekelenme olunca direk test yaptım yoksa bugünden itibaren yapmayı düşünüyordum. İnş seninde pozitif çıkar 🙏🏻

Yok tüp bebekte öyle ya..gün veriyorlar..mesela bu gün gitsem zaten 29 yine isticek..ama her gün koyuluğu takip edicem
Canım hamilemisin hayırlı olsun sağlıkla ilerler inşallah bebiş emeğinin karşılığını aldın aman kalkma yat iş yapma ayakta durma bnm komşumda tüp bebek denedi çok şükür tuttu o hiç kalkmadı şimdi herşey yolunda

Canım hamilemisin hayırlı olsun sağlıkla ilerler inşallah bebiş emeğinin karşılığını aldın aman kalkma yat iş yapma ayakta durma bnm komşumda tüp bebek denedi çok şükür tuttu o hiç kalkmadı şimdi herşey yolunda
Amin canım.Zaten kaç gündür yatıyorum şimdide çok fazla diğil ama dinlenerek yemek yapıyorum.Allah sanada nasip etsin kolay yolla canım

Amin canım.Zaten kaç gündür yatıyorum şimdide çok fazla diğil ama dinlenerek yemek yapıyorum.Allah sanada nasip etsin kolay yolla canım
Amin inşallah canım inşallah bu ay umutluyum hayırlısı beklemedeyim test için
Yinede ayakta fazla durma canım dikkatli ol aynı şehirde olsak yardim ederdim

Amin inşallah canım inşallah bu ay umutluyum hayırlısı beklemedeyim test için
Yinede ayakta fazla durma canım dikkatli ol aynı şehirde olsak yardim ederdim
Yaaa kuzum benim sağolasın🥰çok şükür eşim yardım ediyor zaten bu yola ikimiz çıktık.Hamiş olursan beni etiketle canım çok sevinirim.Zaten nefes aldıkca umut var yoksa çoktan pes etmiştik.

Yaaa kuzum benim sağolasın🥰çok şükür eşim yardım ediyor zaten bu yola ikimiz çıktık.Hamiş olursan beni etiketle canım çok sevinirim.Zaten nefes aldıkca umut var yoksa çoktan pes etmiştik.
Canım etiketlerim tabikide hep dua ediyorum kendimden çok sizlere çok şükür Rabbim nasip etti evlatlarım var önce sizlere nasip etsin

X