2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İnofolic combi verdi gebe kalana kadar bunu iç dedi başladım hemen

Doktordan çıktım adetin 10. Günündeyim yumurta büyümesi yok kaliteliler ama büyüyen biri yok yumurtlama gibi rahim duvarı dedi yumurtlamış olabilirsin dedi ben normalde 15. Gün yumurtluyorum ya :KK43: bu ay olmayacak mı acaba
Hiç umutsuz olma bnce hiç ummadiğimiz anda geliyo bebişler bnce umudun hep olsun olcak gözüyle bak canım😊

Çoktan kavuşmuş oluyorlar bence sonrasında boşa uğraşıyoruz gibi geliyor 🙈
O ilk yumurtanın çıkış esnasında daha önce içeride olan spermleri hop alıyordur yanına 😅
Biz biraz imgeleme yapıyoruz bir sürü video izledik zihnimde kavuştuğunu imgeliyorum her şey çekim yasası valla 🤩😅
Ay hadi inşallah tutuşmuşlardir yumurtaya😊

Hiç umutsuz olma bnce hiç ummadiğimiz anda geliyo bebişler bnce umudun hep olsun olcak gözüyle bak canım😊
Acaba dedim kontrole erken mi gittim 10. Günü hiç büyüyen yok ama 15. Gün yumurtlama oluyordu .. Hemen başladım inofolic combiye inş olmuştur çoktan ya 😅

Bnd kullanmak istiyorum ondan ya nerden aldin sen internete de güvenemiyorum😀
Eczaneden aldım direkt her eczanede varmış çok bulunuyor dediler yakında varsa al başla doktora sordum herkes kullanabilir mi diye vitamin takviyesi yumurtlamayı çok iyi sağlıyor dedi 😍

Gebe kaldıktan sonra multivitamin olanından içersin şimdi sadece inofolic combi iç dedi 20 tane var içinde her gün 1 tane

Eczaneden aldım direkt her eczanede varmış çok bulunuyor dediler yakında varsa al başla doktora sordum herkes kullanabilir mi diye vitamin takviyesi yumurtlamayı çok iyi sağlıyor dedi 😍
Çok fazla duydum bnde canım inan bugün aliyim bnde başliyim bari 😁

Selam kizlar değerlendirme yapmali miyim bugün reglin 13.günü bugün ilk kez yaptim ov testini önceden yapmadim günaşiri devam ediyoruz dün oldu bugün olmayacakti yarın olacakti bu şekilde devam mi etmeliyim yoksa bugünü de değerlendireyim mi sizce🙏🏻
Cnm beyaz test pik değil
Yarın pik olabılır
Bnce yarın degrlendir

Canımmm benim sağlıkla al kucağına inşallah göğüs şişliğin ve hassasiyetin olmuşmuydu🥰
Adete yakın hep olurdu zaten yine olduğu İçin çok yormadım. Göğüslerim zaten normalden bi tık büyük şişkinlik olduysa da hiç anlayamadım İnan 🤭 uçları da biraz koyulaştı çok Az ama o değere göre normal heralde 😂 teşekkür ederim bu arada ♥️♥️

Cnm çok sevındım senın adına🤩bak demekki zamanı varmış, günü varmış🙏
Senin aşılamamıydı cnm?

A Afratafrac cnm hayırlısı olsun hakkında. Bnde gruptan uzaktım 2 ay ama bu ay kendımı burda buldum.
Rahim filmi çekıldım, umutluyum bu aydan, yumurtlama günlerını değerlenfirdım şimdi beklıyorum
İnşallah guzel haberler senden de bekliyorum
'tasu' hamile cnm bu ay 🤗
Ayyy gerçekten mi, hayırlısı olsun çok sevindim tasu adına. Rahim filmi sonrası forumda nerede okusam 1-2 ay içerisinde kesin hamile kalıyorlar. O zaman senden de duyacağız hayırlısıyla :KK200:

Selam kızlar çatlatma iğnemin 10 ve 11 günü test yaptım dünden beri ara ara kahverengi akıntım var adet değil sizce ümitlenmeli miyim

Eklentiler

• E2C0FDE1-8C97-41AD-81E4-B6D3F5884974.jpeg
    E2C0FDE1-8C97-41AD-81E4-B6D3F5884974.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bugün devlet hastanesinde ki kadın doğumcuyla görüştüm keseyi görmek için erken ama bakalım bi problem varmı dedi baktı bi sorun yok 2 hafta sonra gel keseyi görürüz dedi folıik asit verdi artışı takip edelim demedi betadaki nasıl sabretcem acaba özleme mi gitsem 🫣🫣

X