2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Son artış gayet iyi canım çok küçük değerle öğrendiğin için yavaş artıyor. Sürekli kan verip kendini strese sokma Ben olsam 4 gün sonra son kez kan verip keseyi görmeyi beklerim
Kuzum bayram girdi zaten bayramdan sonra keseyi görmeye gidicem hesaplama yaptım 4 5 güne 1500 değer olması lazım

Ben çok anlamıyorum bu beta işinden, ama 2 günde bir en az %60 artması gerek yazmışlardı sanırım. Sanki senin öyle gidiyor gibi ama bilemedim de.
Evet canım onu biliyorum o şekilde arttı son kanım hatta 3 katı arttı ama adetim 1 hafta geçti hala 100 kere gelemedim diye üzüldüm

Gebelik haftaları son adetin ilk günü baz alınarak hesaplanıyor. Geç yumurtlama geç döllenme durumlarında haftasına göre daha düşük betada görünüyor ama aslında her şey yolunda oluyor Değer küçükken artışta minik minik oluyor artmaya başladıkça katlanarak gidiyor

Evet canım onu biliyorum o şekilde arttı son kanım hatta 3 katı arttı ama adetim 1 hafta geçti hala 100 kere gelemedim diye üzüldüm
Sen artık adetim 1 hafta geçti diye düşünmeyeceksin ama. Geç döllenme olduğu için at aklından o düşünceyi. Sağlıkla büyüyor bebişin inşallah, üstelik doktorun demiş artış iyi diye

Kızlar, tüm hamile olan arkadaşlara söylüyorum hatta hamile kalacak arkadaşlara. Çok stres yapıyorsunuz, vallahi, bu tadını çıkartacağınız günlerde kendinizi üzüp yiyip bitiriyorsunuz. Biraz salın. Sonra o kollar delik deşik oluyor. Daha 9 ay gidecek bu süreç nasipse. Her kontrolde farklı bir stres farklı tedirginlikler var. Kendinizi rahatlatacak bir şeyler bulun ve lütfen şu forumdaki abidik gubidik başlıklara girip acaba bende böyle miyim diye endişe yaratmayın kendinize yok yere.

Haklısın valla doğru söylüyorsun kuzum ya

Ben hala neden SAT itibaren gebelik haftası hesaplanması yapıldığını anlayamıyorum. Regl bittikten 15 gün sonra ilişki oldu ve o zaman hamile kaldım belki.. O zaman 2 hafta fark olmuyor mu arada

Ben hala neden SAT itibaren gebelik haftası hesaplanması yapıldığını anlayamıyorum. Regl bittikten 15 gün sonra ilişki oldu ve o zaman hamile kaldım belki.. O zaman 2 hafta fark olmuyor mu arada
Standart ve kolay hesaplama yapmak için bu şekilde belirlenmiş geç ve erken yumurtlama,döllenme durumlarından dolayı O yüzden hamilelik 40 hafta.

Kız yazarsın diye o kadar umdum kiii haha ama sağlıklı olsun da Napalım seninkiler hep tutuyor ya teşekkür ederimmm
Kız istiyorsan yanılmak isterim canım bu bebişlerin işi belli olmuyor bi bakıyorsun yer degiştirmiş kıza dönmüş ama seninki net erkek gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…