2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çatlatma iğnesi olmuştum bu ay 13.gün bugün negatif Reglimi bekliyorum en geç 3 4 güne gelir
Bebek sen yarın da bir daha bak, 13. gün negatif görüp 14. gün pozitif gören oldu burada. Meğer çatlatma iğnesi sonrası hemen çatlamamış onun. Nasip gerisi tabi.

Bugün doktora gittim 5haftalik olması lazi dedi kesem küçük göremedi tam bu olması lazi dedi.kan değeri verdim bugün 2206 .salı günü 675 di. Çok canm sıkıldı 5haftalik kese görmeyen varmı.

Evet iyi gidiyor kuzum çok şükür sadece kafama takılan adetim 1 hafta geçti değer düşük gibi onu kafama takıyorum şimdide ne zaman kese götürürüm acaba
Yok yok geç döllenme gibi görünüyor. Testi Bir gün arayla bile vermişsin. Ona rağmen güzel artmış. Normalde iki günde bir isterler yükselişe bakmak için. Herşey çok yolunda görünüyor canım. Kese ,emin olmamakla birlikte, 1000 civarı görünüyor sanırım.

Gazel2110 canimss sen hamişmisin ben Yusra hatırladın mi hayırlı olsun sevindim senin adına coook .
Yaa dun seni bayagı aradm ismini yanlis yazmisim cikmadi.bayadr girmiyordm forumlara. Aklima girince sen geldn hemen. Umarim hamis haberini veerirsn o kadr geliyorsn ki aklima. Canm ben idrar testi yaptm ayni gun iki defa pozirf cikti bata 5-6 gun varken. Bir daha yapmadm. Malum kimyasallar cok olunca. Yarin bata 2 gun var tekrar yapacam. Bir hafta ustunden gecince de kan verecem. Kac yil oldu bosuna heveslenmek istemiyorm

Bende görünce heyecanla yazayım dedim canım bende test yaptım kan verdim hamileyim kaç yıl sonra bana da nasıl oldu umarım sağlıkla ilerler inşallah artık kötü şeyler yaşamayız o kadar çok sevindim ki ismini görünce anlatamam

Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun bebeğin sağlıkla gelsin. Sürecin nasıldı? Sanırım tüp bebek denedin ama olmadı. Bu sefer doğal yolla mı oldu? Ne zamandır istiyordunuz? Bizim 1.5 sene oldu da o sebeple biraz panik olmaya başladım. İki aşılama oldum tutmadı. Üçüncüyü olacağım.

Yaaaa cok sevindm cokkk. Rabbim ayni zamnda nasip etti demek. Valla cnm ben artk asla olacagini dusunmuyordm bu aydan sonra asilamaya baslayacaktik. Kac yil oldu sen biliyorsun. Ee ne zamn ogrendin kac haftalik ayy cok sevindm Rabbim biliyor

Bugün doktora gittim 5haftalik olması lazi dedi kesem küçük göremedi tam bu olması lazi dedi.kan değeri verdim bugün 2206 .salı günü 675 di. Çok canm sıkıldı 5haftalik kese görmeyen varmı.
Karından baktıysa 3000 bin altında kese göremeyebilir canım normal bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…