2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar 45-46 saat sonra acilde test verdim 550 çıkmış çok şükür. İki gün önce 300 du. 1 gün buraya ara vereyim dedim streslendirdi beni. Allah'a çok şükür artmış iste bu kadar.💞 Herkesin de 2 katı ve üstü olacak diye de bişey yokmuş. Bilimsel çalışmalar bile yüzde 60 a sağlıklı diyor. Korkmayın yani kızlar
Ne güzel cnm gözün aydın kusura bakmayin yokdum bu ara abim düğün telaşı vardi dün biti çok şükür 🤭🤣 bu ay kendim yapcam deniyecem baklim doktor gitmeden olacakmı kismet

A
Canım benim 3 gün gecikti dün oldum kürtaj sonrası ilk 3 ay böyle olabiliyormus
Benim de bu akşam lekelenme basladi canım muhtemelen yarın tamamen gelir. Kürtaj olduktan sonra gecikmis miydi peki? Benim hemen geldi ilk regl 30-31 günde, bu ikinci regl gecikti biraz 🙄 bir de bende direkt gelir normalde ama kürtajdan sonra önce lekelenme oluyor ertesi gün regl geliyor senin de böyle mi canim

Ne güzel cnm gözün aydın kusura bakmayin yokdum bu ara abim düğün telaşı vardi dün biti çok şükür 🤭🤣 bu ay kendim yapcam deniyecem baklim doktor gitmeden olacakmı kismet
Gözünüz aydın darısı bizlerin başına inşallah sabah bende kan vericem 292.5 ten kaç olacak inşallah sağlıklı artar çok endişeliyim

Kızlar beta değerlerim nasıl artıyor bi bakar mısınız neden yükselmedi artık bunlar iyice kafayı sıyırıcam.
15 Haziran 5.99
17 haziran 9.99
18 haziran 13.99
21 Haziran 26.52
23 Haziran 60.45
Son artış gayet iyi canım çok küçük değerle öğrendiğin için yavaş artıyor. Sürekli kan verip kendini strese sokma ☺️ Ben olsam 4 gün sonra son kez kan verip keseyi görmeyi beklerim

Ayy adet olmuşum kızlarr bizim bebiş temmuza kaldıı🤣🤣
Şükür hemen belli oldu, bazen bekliyorlar adetim gelse de belli olsa önüme baksam diye. Gel bacım Temmuz'a. Bu arada internetten 5 li 10 lu testler satılıyor eczaneden aldıklarınızdan daha uyguna geliyor. Belki iş yerinin adresini verirsin iş yerine gelir kargo.

Kızlar beta değerlerim nasıl artıyor bi bakar mısınız neden yükselmedi artık bunlar iyice kafayı sıyırıcam.
15 Haziran 5.99
17 haziran 9.99
18 haziran 13.99
21 Haziran 26.52
23 Haziran 60.45
Ben çok anlamıyorum bu beta işinden, ama 2 günde bir en az %60 artması gerek yazmışlardı sanırım. Sanki senin öyle gidiyor gibi ama bilemedim de.

Şükür hemen belli oldu, bazen bekliyorlar adetim gelse de belli olsa önüme baksam diye. Gel bacım Temmuz'a. Bu arada internetten 5 li 10 lu testler satılıyor eczaneden aldıklarınızdan daha uyguna geliyor. Belki iş yerinin adresini verirsin iş yerine gelir kargo.
Ağrıdan gelemiyorum aşkolar kırılıyor her yerim. 😞

Son artış gayet iyi canım çok küçük değerle öğrendiğin için yavaş artıyor. Sürekli kan verip kendini strese sokma ☺️ Ben olsam 4 gün sonra son kez kan verip keseyi görmeyi beklerim
Bu beta ile ilgili kesin bir bilgi yok mu acaba. Bu da bünyeden bünyeye değişen bir şey mi yoksa hangi kadın hamile kalırsa kalsın mesela 4+0 ise atıyor 10 5+0 ise 80 olmalı gibi bir zorunluluk var mı. Çok merak ettim.

X