2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar ben ovulasyon testi yapmıyorum bu ay suan adetin 9. Günündeyim normalde hep 15. Gün yumurtlama olur bende ama akıntım var bugün ve kasıklarımda hafif ağrı var acaba erken mi yumurtladım ya iltihap vs yok aynı yumurtlama belirtileri yaşıyorum anlamadım

Seninle gününümuz ayni doktor bu ayda klomen verdi persembe günü bitecek 15.gun yumurtlama varmi bakacak inşallah bu ay hepimizin olur

Cnm betan 5 gün gecikmeye göre düşük gbi durabılır ama 2. Kanı vermeden bunu bilemeyiz
İnşallahh jet gbi artar betan
İnşallah çok aminn .. bide pesspembee açık renkte lekelenmem var yerleştiği için mi yoksa aklıma kötü kötü şeyler geliyor

merhaba bana yardımcı olur musunuz,bu ay esimle yumurtlama günlerinde ilişki yaşadık ve dün adet olmam gerekiyordu.1 haftadır ara ara kasık batması yaşıyorum,ha oldum ha olacağım derken henüz adet olmadım.sabah test yaptım negatif,ama yumurtlama gününde gibi beyaz akıntım var sürekli.sizce bunun nedeni nedir.

Kızlar yaa, bana doktor folik asit vermişti yaklaşık 1 aydır her gün düzenli içiyorum dün nasıl olduysa unutmuşum içmeyi sizce bir sorun olur mu? Dünün hapını da bugünün hapıyla mı içsem diyorum ama kutuda günlük alım dozunu geçmeyiniz diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…