2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amiiin inşallah beta verdim ordan da emin olunca dahiliyeye koşcam troid problemim var 2 kez kimyasal düşük yaşadım daha önce korkuyorum
Benim de 2 kimyasal var, pıhtılaşma bozukluğu çıktı testlerde, şimdi ecopirin başladım gebelik oluşursa oksapar iğne başlayacağım hepimiz için en hayırlısı olsun, inşallah bu kez sapasağlam bebişler gelsin

Çok geçmiş olsun canım sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah Ay doğan büyüyor derler ya hamile kalanda hızla büyüyo daha dün gibi ama yolu yarılamışın bile maşaAllah size
Evet bende onu düşünüyorum bazen beraber çatlama beklediğimiz günleri hatırlıyorum inşallah sonu güzel biter beklediğimiz her güzel şey bizi bulur

1fafeyla cnm hayırlısı olsun inşallah
Bnımde ocak ve martta 2 kımyasalım var

Senın 2 kımyasalın ne zamandı?
İlki geçen yıl nisan ayında olmuştu 2.si de Ocak ayında oldu martta rahim filmi çekildi . Şubatta zaten tsh değerlerimin çok yüksek olduğunu öğrendim düşüklere bunun sebep olduğunu söyledi doktorum. Hap başlayınca bu ay da haberi aldım

Acaba benim sonucumda böyle mi benimde cumartesi adet olmam gerekti... 70 den iki kat hesaplarsak ancak 3 haziran cumartesiye 2240larda oluyor.
Bilmiyorum ya acaba düşük mü bu değer gecikmeye göre ben hiç anlamıyorum . Normal mi önemli olan 2 kat artış mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…