2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar öğlen yaptığım testte sonradan belirsiz bir çizgi oluştu test artımed 10 dkdan sonra olduğu için dikkate almayayım değil mi

Pilates çok iyi geliyor yumurtalama ve rahim için ben çok verim aldım kesinlikle tavsiye ediyorum Pko var bende ona çok iyi geldi

Yaa gerçekten mi ilk defa duyuyorum bunu, evde kendi imkanlarımla yapabilir miyim acaba pilatesi
Evet aslında YouTube da mat pilates var evde yapılabilir , doğurganlık için yoga da var YouTube da onları çok yapmıştım..
Tekrar başlayacağım yumurtlama günüme bir hafta var başlıyorum ben de evde yapmaya halı üstünde yapcam

Eklentiler

• 6E0A4CFA-11F0-4ED8-8BAA-91D055773AE9.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 95
Yumurtlamadan beri ağrı varmış işte o yerleşme ağrısı oluyor çoğu kişi de olmuş çok sevindim sağlıkla hayırlısıyla gelsin minnosumuzzzz

Cnm çok sevındım
Sen 2 ay önce falan ovitrelle olmuştun tutmamıştı
Bu ay ne yaptın, belirtilerın nelerdi
Teşekkür ederim canım. Subatta klomen martta femara kullandim olmadi. Biraktim ara vereyim dedim dedigim ay hamile olduğumu öğrendim cok hafif mide yanmam oldu ama konduramadim günüm gecincede test yaptım

Yumurtlamadan beri ağrı varmış işte o yerleşme ağrısı oluyor çoğu kişi de olmuş çok sevindim sağlıkla hayırlısıyla gelsin minnosumuzzzz
O kadar adetle birebir ki belirtiler ayırt etmez çok zor oluyor . Yumurtlama takibi bile yapmadım bu ay salmıştım iyice kimyasaldan sonra heleki . Rabbimin hediyesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…