2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bebeğim ben hamilelik olduğuna inanmıyordum zaten pespembe görmedikçe testlere inanasim gelmiyor ama senin topige çok pozitif girmiş olucam nedense aşırı enerjik ve olumlu hissediyorum
Gel tabi ya, her pozitiflik topikteki herkesin daha fazla hamile kalmasını sağlıyor. Bebeksiz son günlerinizin tadını çıkartın. Yakında sonsuza kadar anne olacaksınız

Hayır ya testte çizgi gördük yine
Ben hiç üzülmedim nedense kuzum hatta sevindim teste de inanmamıştım zaten çünkü 20 dakika falan sonra çıkmıştı bu ay hamile kalırsam bebişim koç burcu dogucagi için bu aya çok olumlu giriyorum ve ne varsa deneyeceğim artık 41 hurma okuttum incir kürü yapicam bol bol dua ve namaz bide maydanoz sütüne de oturucam haydi bismillah

Aynı anda alicaz güzel haberi inşallah ay ben neden bu kadar pozitifim anlamadım aşırı enerjigim şu an bu ay her günü değerlendirmeyi düşünüyorum
Ahahahah, böyle olsun zaten ya. Herkesin modu yükselir böylece. Ne kadar olumlu ve pozitif olursak evren istediğimiz şeyi o kadar çabuk bize verir. Negatif düşüncelere yer yok.

Sanki hamile kalmkışsınız gibi karnınızla konuşun, bebeğinizin ilk tekmesini hissettiğiniz anı hayal edin, eşinizle ilk kalp atışını duyduğunuz anı hayal edin. Hepsi gerçekleşecek

Ayy inşallah bebeğim cidden o kadar olumlu giriyorum ki bu aya kesin hamileyim yani Allah'ın izniyle

Aynı anda alicaz güzel haberi inşallah ay ben neden bu kadar pozitifim anlamadım aşırı enerjigim şu an bu ay her günü değerlendirmeyi düşünüyorum
Niyeyse ben de böyleyim ya temmuzun enerjisi bı başka olacak gibi hissediyorum benim regl gelemiyor bir türlü darisi başıma

Kızlar 3 gün önce 9.99 du bugün verdim 26 yükselmesi iyi demi çok korktum düşecek diye
Bişey olmaz canım gayet iyi hep aynı labaratuvara ver. Benim de yüzde 68 arttı başlarda sonra düzeldi çok şükür hiç korkma sürekli de beta verme artık bekle sen biraz çok erken öğrendin zaten

Bişey olmaz canım gayet iyi hep aynı labaratuvara ver. Benim de yüzde 68 arttı başlarda sonra düzeldi çok şükür hiç korkma sürekli de beta verme artık bekle sen biraz çok erken öğrendin zaten
Yok artık vermicem zaten haftaya doktora giderim artık korktum düşecek diye evet çok etken öğrendimm

Benimkilerinde arasında hep 4 gün var canım dediğin gibi fark şimdiye kadar hiç kapanmadı bebişlerin küveze girmemesine çok çok sevindim ya darısı başıma inşallah

Testler negatifse bir an önce regl olmaya bak bebeğim inşallah olumlu enerjinin karşılığını alırız bu ay
Yarın ya da cuma son bir umut testi yaparım belki de umudum kalmadı açıkçası bebis yoksa da bir an önce gelsin regl bu enerjiyle temmuzda güzel haberi alacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…