2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar güzel muhabbetinizi bölüyorum ama benim bir sorum daha olucak bu düşük kanaması kaç gün sürer bugün parçalı kanama devam ediyo
Kuzum bünye ye göre degişebilir benim düşük yaptıktan sonra yogun kanamam olmadı ama leke leke kanamalarım hiç kesilmedi 1 ay sürdü doktora gittim ilaçla kesildi seninki daha çok yeni sonra yine kontrole gidceksin zaten canım

Bozdum bile kocama dedim adet olcam o da bu ay her gün deneyelim dedi kızlar Allah bana güç kuvvet versin
Hahaah valla ben rüyamda görmüştüm test yaptım negatifti kocama trip yaptim negatif diye 2 gün sonra pozitif çıktı adamı inandiramadim bu sefer negatif demiştin şaka değil bak değil mi diye inşallah senin de böyle olur

Kızlar güzel muhabbetinizi bölüyorum ama benim bir sorum daha olucak bu düşük kanaması kaç gün sürer bugün parçalı kanama devam ediyo
Bana doktor dedi kendin zor düşük yaparsın ondan kürtaja aldı..çünkü çok fazla ağrım vardır

Ptesi akşam lekelenme başlamisti. Çarşamba akşam adetin başlangıcı gibi kırmızı aktif kanamaya dönüştü, Perşembe pihtili ve yoğundu, cuma kürtaj oldum yine yoğun adet kanaması gibi oldu ctesi lekelenme şeklinde devam etti 3-4 gün de kahverengi leke şeklinde sürdü. Yani lekelenme vs hepsini toplasan 1 hafta 10 gün sürmüş surmemistir. Bünyeye göre değişir bir de canım. Ayrıca benimki kürtajdi kanama zaman ve miktarı belki o yüzden değişiklik göstermiş olabilir

Ben 3 kere kendim düşük yaptım hepsi aşırı zordu seni cok iyi anlıyorum. Benim 5-6 gün sürmüştü kanama ama sonrasında düzen bozulmustu ayda iki kere adet gördügümde oldu 40-45 gün gecıktıgı de. Rabbim tekrar yasatmasın saglıkla kucagınıza alın inşallah düşük yapmak hem fiziken hem mânen cok zor

Çok zor canım Allahım sabrını veriyo bi şekilde

Şimdi cuma kan değerine bakıcaklar düşmüşmüş diye şimdi test yaptım çok hafif gölge var Allahım nolur değer düşsün müdahale etmesinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…