2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Şimdi cuma kan değerine bakıcaklar düşmüşmüş diye şimdi test yaptım çok hafif gölge var Allahım nolur değer düşsün müdahale etmesinler
Yani hiç kan vermediniz diye hatırlıyorum kactayken kaca düşmüş nasıl anlayacaklar emin olamadım ama parçalı kanaman varsa düşmüştür inşallah canım

Dualarım seninleee inşallah güzel haberle geleceksiiin
Turuncu rengi çok severim allah utandırmasın hiçbirimizi biz bilemeyiz hayırlısını yormadan nasip etsin inşallah kocamda diyor daha erken dur 7 8 ayda tutuyor herhalde. Yav adam sanane ağzından çıkana dikkat etsene belki bizim önce tutcak

Ben de bayılırım turuncuyaa
Valla agzinizdan çıkan en ufak şeye dikkat edin bizim ilk çocuğumuz olcak denemelere basladigimizda hep regl öncesi test yapıyordum kimyasal olsa dahi yakalayabileyim diye hatta o şekilde konuşmuştuk eşimle de çocuğumuz olup olmadığını bilmiyoruz yani kimyasal bile olsa bı kere tutabildigini bilsek diye, sonra hamile olduğumu öğrendim ve düşükle sonuçlandı çocuğu yaz sıcaklarında doğurmak istemiyorum diye kışa planlamistik Kasımda doğacak diye cok sevinmistim şimdi korkuyorum Eylül'de tutacak yaz başı doğacak diye her cumleme dikkat ediyorum hayilri, sağlıklı zamanda gelsinler inşallah

Aşko ben ediyorum da bu kocalar anlıyor mu allaha bırakalım o bilir kuzumm belirti mi bilmiyorum ama az önce şortla oturmam sebebiyle ani bir birleşme olmadı ve içim kaygandı. Adet öncesi olur mu
Gerçi bende ilk ay tutcak diyordum ama tutmadı

Yani illaki temmuz agustos topiginden sizinle mi hamile çıkacam diyorsun zaten A Afratafrac arkadaşımızın topigi enerji yüklü çok hamile çıkacak inşallah
Nedense o topige bende büyük bir umutla gireceğim öyle hissediyorum neden bilmiyorum bu ay biraz ek takviye koca karı yöntemleri yapicam ya ondan galiba evet bebişim ben illa seninle ve melosumla hamiş cikicam

Canim aynı şeyleri yaşıyoruz düzene girer umarım

Daha önce burada servikal pozisyon konuşmuştuk kızlarla aslında mikrop kapma açısından tehlikeli birşey ama tırnağın kisaysa deneyebilirsin istersen fazla içeri gitmene gerek yok femometer uygulamasında da yazıyor bu durum yumurtlama vs herşeyi servikten anlayabiliyorsun. Benim hamile olduğum zaman giriş çok yumuşak kaygandi. Bu konuları ilk konuştuğumuzda da yine adet öncesi baktığımda orada bir sertlik hissettim o rahim oluyormuş daha düşük oluyormuş adet yaklastiginda istersen o şekilde bir kontrol sağlarsin ama çok dikkatli ol enfeksiyon kapma

Yani şu an cidden şaşırdım. Neyse regl gelmesine bile seviniyor olduk, netleşmeyince muallakta kalınca daha kötü oluyor. Gel bebişim. El ele hamiş kalcaz.
Bebeğim ben hamilelik olduğuna inanmıyordum zaten pespembe görmedikçe testlere inanasim gelmiyor ama senin topige çok pozitif girmiş olucam nedense aşırı enerjik ve olumlu hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…