2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Diline yüreğine sağlık ben de okuyacaktım regl olduğum için teyzeme okuttum vesile olan melisaa93 teşekkür ederiz allah kabul etsin dualarımızı

Canım benim yumurtlamayla birlikte kasık ağrılarım başlıyor adete kadar devam ediyor hiç kesilmiyor

Düşük tamamen gerçekleştiginde hiç agrın kalmıcak canım dayan ben 7 haftam bitmişti düşük yaptıgımda çok sancılı geçmişti
Dayanmaya çalışıyorum Allahım sen yardım et ben bu süreçte butlu çayı içsem yardımcı olurmu aça ne yapsam hızlanır düşük daha rahat olur

Dayanmaya çalışıyorum Allahım sen yardım et ben bu süreçte butlu çayı içsem yardımcı olurmu aça ne yapsam hızlanır düşük daha rahat olur
Canım inan hiç bilmiyorum ne işe yarar ben düşük yaptıgımda sancım başladı 3 saat içinde komple düşük yaptım kocaman parça ile kese de düştü anında sancım kesildi diger günü doktora gittim evde düşük yapınca kesende düşmüş içinde birşey kalmamış kürtaja gerek yok dedi enfeksiyon kapmasın diye antibiyotik kullandım başka da birşey yapmadım kuzum

Anladım canım çok teşekkür ederim

Beta kaç güne düşmüştü canım senin

Benimkilerinde arasında hep 4 gün var canım dediğin gibi fark şimdiye kadar hiç kapanmadı bebişlerin küveze girmemesine çok çok sevindim ya darısı başıma inşallah
stres yapma rahat ol keyfini çıkar hamileliğin bence tüm nazlarını da yap sağlıkla kucagına alırsın Allahın izniyle bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…