2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben hiç üzülmedim nedense kuzum hatta sevindim teste de inanmamıştım zaten çünkü 20 dakika falan sonra çıkmıştı bu ay hamile kalırsam bebişim koç burcu dogucagi için bu aya çok olumlu giriyorum ve ne varsa deneyeceğim artık 41 hurma okuttum incir kürü yapicam bol bol dua ve namaz bide maydanoz sütüne de oturucam 😂😂 haydi bismillah
Oooo neler var neler 😍 hadi hayırlısıyla olacak bu ay İnşAllah 😍 tuzlu su da yap bari araya kaynasın 😂

Bakayım bebeğim zaten vitamin takviyesi de araştıracaktm bal çörekotu tarçın kürü yapacagim yumurta gelsitirmesi için ikisini birlikte kullanırsam kist yapmaz değil mi
Tam bilmiyorum ama inofolic benim yumoşu ekstra büyütmedi galiba.ölçümü normal geldi gününde yumurtlama oldu.İnşAllah kalitesi artmıştır 😍

Kızlar siz hiç yumurtlamadan yaklaşık 1 hafta sonrasında belirti hissetmeye başlayıp 3 gün kadar devam edip pat diye kesilmesi durumunu yaşadınız mı? Bana sanki denemeye başladığımdan beri öyle oluyor.
Acaba psikolojik bişey mi ya da başka bi açıklaması var mıdır adetin yaklaşması vs veya tutunmaya çalıştı ama uzun sürmedi durumu mu oluyor?

X