2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Herşey yolunda kaygılanma canımıniçii

Ben yıllarca hastalık anksiyetesi ile savaştım bir iğne beni öldürüyordu alerjiden o yüzden çok etkileniyorum 1-2 senedir çok iyiydim şimdi yine başladı kesinlikle okumamak gerek ama meraka yenik düşüyor insan keşke biraz rahat olsam hep kafaya takıyorum eşimle bile zıtlaşıyoruz benim aksime aşırı rahat bir insan dış gebelikse ne yapıcaz dedim ne gerekirse o yapılır iki üç gün içinde profesör birine gideriz kaygılanma diyip duruyor rahatça

Yumurtlama ne zamandı bence hamilesin ya

Yumurtlama ne zamandı bence hamilesin ya
Cuma pik cumartesi çatlama. Perşembe cuma cumartesi pazar salı ilişki oldu bende öyle hissediyorum değilsemde yakın gibi hissediyorum Rabbim bilir en güzel zamanı. Kız yumurtlamadan sonra kocam rahat durmuyor ki çocuk yerleşsin deprem etkisinden napsın yavrum

Eklentiler

• IMG_6675.jpeg
    137,4 KB · Görüntüleme: 40
O kadar özledim ki o zamanları içim içimi yiyor bol bol yapın şu aralar en güzel zamanlar gebelik olunca ara vermem oh diyordum şimdi kafaya başka şeyleri takmaktan yapamıyorum

Bizim bedenimizde yaşanan bir olay olduğu için ister istemez bizim daha fazla takmamız ve evhamlanmamız çok normal. Hamileliği erkekler yaşıyor olsaydı adım gibi eminim sürekli zırlarlardı, habire tedirgin olurlardı. Bedeninde yaşamayana teselli kolay

Ya gerçekten çocuk annenindir diye hiç boşa dememişler tek başına yapmaktan ne farkı var bunun

O kadar özledim ki o zamanları içim içimi yiyor bol bol yapın şu aralar en güzel zamanlar gebelik olunca ara vermem oh diyordum şimdi kafaya başka şeyleri takmaktan yapamıyorum
Takma kuzum dünyaya gelicek her canlının zamanı var bebeğimizinde var Allah sağlıklı hayırkı evlatlar nasip etsin

Kuzum ben de ilk bebeğimi aralık ayında böyle kaybettim kürtajla parça kalmasın diye de aldılar iyice , sonra ki ilk denemede hamile kaldım yine suan tarifi zor hislerin anlıyorum ben psikoloğa bile gittim atlatmak için ama geçiyor yeniden hamile kalıyorsun hem de çok kısa süre içinde yeniden seninle olacak bebeğin insallah

Kızlar bugün benim diş randevum var, gebelik var mı yok mu bilmiyorum reglime 8 gün var.
Kanal olacak muhtemelen, eğer gebelik varsa zarar verir mi acaba?

Kızlar bugün benim diş randevum var, gebelik var mı yok mu bilmiyorum reglime 8 gün var.
Kanal olacak muhtemelen, eğer gebelik varsa zarar verir mi acaba?
Henüz tam oluşmadığı için bir sorun olacağını sanmıyorum şimdiden halletmek iyi olur içiniz rahat etsin bir kadın doğum doktoruna sorsanız yine de ya da diş doktoru da belki fikri olur

Güzel haberini bekliyoruz

Henüz tam oluşmadığı için bir sorun olacağını sanmıyorum şimdiden halletmek iyi olur içiniz rahat etsin bir kadın doğum doktoruna sorsanız yine de ya da diş doktoru da belki fikri olur
Evet ertelersem sonra daha da uzun süre ertelemek zorunda kalırım diye halletmek istedim.
Kadın doğum doktoruna geçen ay korunmayı bırakmadan önce gittim, 2 hafta sonra bir şey sormak için yazdım şimdi tekrar sorunca bi muayene parasına dünya kadar şey sordu der diye çekindim.
Diş hekimine bi sorayım en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…