2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yanıltmaz değilmi peki sabahmı olmalı yoksa normal yaptığım gibi mi yapmalıyım
Ben öğlen yapmıştım sabahki testim silikti emin olmak istedim bı daha test yapmadan ovulasyon yaptım anında pik olmuştu. Yanıltma konusunu bilmiyorum seni yanlış yönlendirmek istemem canım ama bende pik olmistu burada da pik ile hamile olduğunu öğrenenler vardı. Bir dene istersen

Gecmis olsun canım allah sabır versin sen tek misin yurtdısında eşin hariç, kendi ailen var mı sana yardımcı olabilecek birileri

çok sevindim doktorun öyle demesine içinin rahatlamasına yazmasamda hepinizi takip ediyorum

Çok şükür bak korkulacak bişey yokmuş sağlıkla büyüsün inşallah

Tekim ben burda ailemden kimse yok malesef
Dokunamasak da sarılamasak da biz yanındayız. Ailene söyler misin söylemez misin bilmiyorum. Ama böyle zamanlarda insan destek arıyor. Sen bilirsin. Orada bir tanıdığın arkadaşın varsa çağır gelsin.

Eve gidince deneyip sonucu paylaşırım pik olmazsa da adetimi beklerim

Dokunamasak da sarılamasak da biz yanındayız. Ailene söyler misin söylemez misin bilmiyorum. Ama böyle zamanlarda insan destek arıyor. Sen bilirsin. Orada bir tanıdığın arkadaşın varsa çağır gelsin.
İyiki varsınız o kadar alışmıkim ki size ailemin haberi var ama annemde rahatsız o yüzden gelemiyo

İyiki varsınız o kadar alışmıkim ki size ailemin haberi var ama annemde rahatsız o yüzden gelemiyo
Ben de yalnızdım düşükte canım çok çabuk toparlıyor vücut hic anlamıyorsun bile adet bile düzenli geliyor bir ay sonra canını sıkma yalnızım diye bol bol yat dinlen dizi izle kafanı dağıt kısa sürede her şey yeniden düzene girecek senin için vücudun için

Ağrılı geçiyor baya ben bu ağrıya ne yapmalıyım ağrı kesici verdi ama sıcak su torbası koyayım mıacaba

Ağrılı geçiyor baya ben bu ağrıya ne yapmalıyım ağrı kesici verdi ama sıcak su torbası koyayım mıacaba
Kanaman var mı adet gibi? Ağrı çok normal sıcak su torbası koyma ama ağrı kesici iç parasetemol olsun yurtdışında parol yok ama ben parasetemol diyerek aldım hep Almanya’da
Ağrı normal bir kaç gün adet ağrısı gibi yapıyor sonra azalıyor

Benimde kimsem yoktu ne düşük yaparken nede kimyasalda nedeki tedavilerde canım..hep telefonla annemle konuşuyordum o ordan ağlıyordu bende burdan..böyle böyle eşimin sayesinde atlatdım ve tabi Allah yardım etdi.Her şeyde bir hayır var öyle düşün..ben hep kendimi öyle kaldırdım ayağa

Elbet geçecek bu zorlu günler destekleriniz için çok teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…