2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sen de 3 ay sonra hamileliğim en güzel evresine geçeceksin her anını doya doya yaşa bebeğim

Ayyyy kızı Allah mı söyletti acaba inşallah çok amin çok sanki bana da öyle geldi cihazı eski gibiydi hatta böyle cızırtılı televizyon gibiydi ekran hep
Beta masallah güzel artıyor dua edip beklemeye karar verdim

canım temmuzda hamileydi 28 şubatta doğum yaptı doğum günlerini hiç unutmam sanırım 1 ay erken geldiler yok canım küveze girmediler sağlık olarak iyiydiler bi tanesi diğerine görebir hafta geriden geliyor hep öyle diyordu yengem ama geriden gelen doğduktan sonra diğerine göre daha cok kilo aldı ay cok tatlılardı şimdi 5. yaşına girdiler

Bunu net olarak kürtaj sonrası anladım çünkü o zaman da ne zaman regl olcam acaba stresi vardı ne normal düzeninde geldi. Eskilerin dediği gibi rahim kendini hamileliğe mi hazırlıyor acaba

Yada belkide vücudumuz gebeliğe kendini hazırlıyodur,istiyodur ve o yüzden gecikiyoruzdur.umarım en kısa zamands bebişler bizimle birlikte olurlar
Evet az önce ben de bunu dedim acaba hamileliğe hazırlama olayı gerçekten var mı diye Ocak ayında 40 günde gelmişti sonra hamileydim yine oyle umut etmek istiyorum

Yarım saat önce beklerim yarını diyordum kalktım başka doktora geldim burada gelmediğim bir doktor kalmıştı ona geldim bekliyorum 6000 olmuştur beta artık buranın cihazı iyi olsun inşallah ya rahimde olduğunu bileyim tamam bırakıcam takmayı dış gebelik diye korkuttu yok ölürsün yok için patlar neler yazmışlar internete sadece minik burda da görsün bırakıcam takip etmeyi söz bismillah…

İyi etmişsin canım güzel haberlerini bekliyoruz dualarım seninle

dış gebelik diye korkuttu yok ölürsün yok için patlar neler yazmışlar internete
öehhh o neymiş ya öyle. Bazıları da buralara insanların yüreğine korku salmak için var. Ölürsün nedir ya. Zaten dikkat ediyorsun, kontrole gidiyorsun. Dış gebelik olsaydı bile bu kadar korkulacak bir şey değil. Evet sıkıntı ancak atık doktorlar diş çeker gibi hallediyorlar sorunsuzca. Herkesin bünyesi farklı, tüpleri farklı. Bazen bebeği tam görememelerinin nedeni mesela kiminin daha öne yerleşiyor rahimde bebek kiminn arkada kalıyor. Bir sürü şey var.

Bence sende biraz şu internetten uzaklaş. Abidik gubidik sayfaları giripte olumsuzluğu, negatif düşünceleri kendine çekme. İnşallah güzel haber alacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…