2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İçeriği benim de hoşuma gitti folik asit çoğu vitamin mineral varmış bakalım iyi gelir umarım😍 bugün doktorum hiçbi şey kullanmasan da olur bilimsel bi faydası yok gebeliğe dedi şaşırttı beni ama
Valla ben de vitamin takviyesi alabilirsin demesini beklemiştim ama folik asitine devam et dedi bir de daha önce d vit önermişti o ikisi yeterli dedi ben de şaşırdım 🙄 boşver depoları fullemek iyidir 😁

Evet canım bende o yüzden merveyi etiketledim aynı test diye gördüm çünkü kaç gündür yapıyor gölge var ama koyulaşmıyor gibi senin testin onada umut olsun inşallah. Saglıkla gelsin canım bebişin darısı bize olsun 🥰🥰
İnşallah canım aynen hiç koyulaşmıyor yerinde saydı hergün resmen onun için birdahada almam gerçi allahın izniyle gerek kalmadı ama nasip

Mervenur277 Mervenur277 canım bak bakim senin testinde buna benziyordu arkadaş almayın çok silik gösteriyor dedi sende mi başka test ile yapsan
Aşkım ben size arttığım artimedden önce erken gebelik yaptım farklı marka onda da çıkmadı yarın da zaten tekrar kan verirken başka marka test alicam bende artimede hiç guvenmiyorum varsa çıkarmıyor yoksa yalancı pozitif çıkarıyor

Aşkım ben size arttığım artimedden önce erken gebelik yaptım farklı marka onda da çıkmadı yarın da zaten tekrar kan verirken başka marka test alicam bende artimede hiç guvenmiyorum varsa çıkarmıyor yoksa yalancı pozitif çıkarıyor
Tamam kuzum yarın bekliyoruz güzel haberini ateşin düşmez ise ben inanıyorum olduguna 🥰🥰

Eklentiler

• IMG20230621005850.jpg
    IMG20230621005850.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG20230620140233.jpg
    IMG20230620140233.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 61
Hanımlar iyi geceler.Konuya böyle ortasından dalıyorum ama kusura bakmayın.Hamile olanları tebrik ediyorum,bebek isteyenlerinde biranönce bebeklerine kavuşmasını diliyorum.Şimdi şöyle ki ben normalde 35-40 günleri arasında regli olurum.En uzun 40tır oda 1 kez oldu hayatımda.2 aydır bebek istiyoruz geçen ay ilk deneme sonucunda 35. Gün regli oldum.Bu ay 47. Gündeyim ve hala regli olmadım.Geçen hafta yani 40. Günde doktora gittim rahim duvarın kalınlaşmış reglide olabilir gebelikte olabilir ama ben gebelik olduğunu düşünmüyorum bugün yarın adet olursun bence dedi o günün üzerinden 6 gün geçti ve hala regli olmadın o günki beta değerimde 0 dı.ilaçta kullanmak istemiyorum.geçen aya göre 12 gün en uzun regli gününe görede 7 gün geciktim.test yapmaya korkuyorum sanırım.Benim yaşadığım durumu yaşayan var mı.Bu arada yumurtalıkların ve rahim ağzın gayet iyi durumda demişti.

folik asite gebelik düşündüğün zamandan itibaren başlayabilirsin. daha hamile değilsin sanırım başlayabilirsin ben şu an regenesis max kullanıyorum multivitamin hem hem de içinde folik asitte var
Merhaba bende bugün regenesis max kullanmaya başladım doktorum verdi ama çok afedersiniz ishal yaptı beni sizde böyle bir durumla karşılaştınız mı acaba 4 aylık hamileyim

Hanımlar iyi geceler.Konuya böyle ortasından dalıyorum ama kusura bakmayın.Hamile olanları tebrik ediyorum,bebek isteyenlerinde biranönce bebeklerine kavuşmasını diliyorum.Şimdi şöyle ki ben normalde 35-40 günleri arasında regli olurum.En uzun 40tır oda 1 kez oldu hayatımda.2 aydır bebek istiyoruz geçen ay ilk deneme sonucunda 35. Gün regli oldum.Bu ay 47. Gündeyim ve hala regli olmadım.Geçen hafta yani 40. Günde doktora gittim rahim duvarın kalınlaşmış reglide olabilir gebelikte olabilir ama ben gebelik olduğunu düşünmüyorum bugün yarın adet olursun bence dedi o günün üzerinden 6 gün geçti ve hala regli olmadın o günki beta değerimde 0 dı.ilaçta kullanmak istemiyorum.geçen aya göre 12 gün en uzun regli gününe görede 7 gün geciktim.test yapmaya korkuyorum sanırım.Benim yaşadığım durumu yaşayan var mı.Bu arada yumurtalıkların ve rahim ağzın gayet iyi durumda demişti.
Merhaba test yapmadan ogrenemezsiniz ama. İdrar testinizi yapın, silik pozitif görürseniz bile hemen gider kan verirsiniz ona göre ilaç kullanırsınız

Yaa canim benim ben de seni gordugumde mutlu oluyorum🤩 ben de nasil olayım iste gecen ay yine kimyasal oldu. Bir arpa boyu yol alabildigimiz yok anlayacagin🤣🤣 arada girip buraya takiliyorum. Yaa insallah vardir sende regl gelmedikce umut bitmez biliyorsun😉 ama yoksa da hemen gelse de önündeki maclara baksan🤣
. Aynen resmen bunu kovalıyorum 😅😅😅 kimyasal çok duymaya başladım canım yediğimizden içtiğimizden mi bilmiyorum. Birbirimize güzel haberler veririz inşallah 💜

X