2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar düşük yapıyorum birde rahim dışında birşey gördüler yatış verdiler bu gece 😭 rabbim en iyisini bilir çok zormuş cidden

Canım çok geçmiş olsun rahim dışında ne gördüler anlamadım? Allah hayırlısını versin bende nisanda kürtaj oldum zor ama hafifliyor

Aa hadi insallah canim🥰🥰.. umarım vardir. Test yaptin mi ya da yapacak msn?

Seni gördüğüme çok mutlu oldum canım nasılsın kız yapmam mı yaptım negatif😅 hatta test yaptım hadi negatif gel reglm diye sesleniyorum ama gelmiyor 😅 bir nebze geç yumurtladiysam o tuttuysa diye dua ediyorum sen neler yapıyorsun canım

Seni gördüğüme çok mutlu oldum canım nasılsın kız yapmam mı yaptım negatif😅 hatta test yaptım hadi negatif gel reglm diye sesleniyorum ama gelmiyor 😅 bir nebze geç yumurtladiysam o tuttuysa diye dua ediyorum sen neler yapıyorsun canım
Yaa canim benim ben de seni gordugumde mutlu oluyorum🤩 ben de nasil olayım iste gecen ay yine kimyasal oldu. Bir arpa boyu yol alabildigimiz yok anlayacagin🤣🤣 arada girip buraya takiliyorum. Yaa insallah vardir sende regl gelmedikce umut bitmez biliyorsun😉 ama yoksa da hemen gelse de önündeki maclara baksan🤣

Kızlar düşük yapıyorum birde rahim dışında birşey gördüler yatış verdiler bu gece 😭 rabbim en iyisini bilir çok zormuş cidden
Geçmiş olsun canım hepimiz yaşadık malesef..sağlıklı olmadığı için düşük yaşıyorsun bundan sonraki gebeliğin sağlam olsun İn şa Allah🙌🏻

Kızlar eczacıya gebelik planlıyorum hangi takviyeyi önerirsiniz dedim Elenetal 1 verdi bana. Hamile kaldığında da Elenetal 2’yi vericem dedi ay nası olumlu konuştu🥰 ben imom omega kullanıyodum bitmişti bu ondan daha iyi dedi aranızda bilen duyan kullanan var mı 🥰
Ben internette gördüm doktoruma ekstra takviye ne önerirsiniz dedim folik asit ve d vitaminine devam et başka bir şey kullanma şimdilik demişti, kullan deseydi direkt elenatal'i soracaktım içinde çok fazla takviye var :)

Kızlar önceden burda hamilelerin kaç haftalık olduğu yazıyordu her mesajının altında artık o yok mu bayadır girmiyordum

X