2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende test yapmadim iki gün sonra regl olucam hiç bir belirti yok arada kasık ağrısı oluyo normalde adetime yakın şiddetli kasık ağrısı olurdu bu ay bir tuhaf oldu
Valla canım kasık ağrısı bu sefer 1 2 gün çok hafif oldu artık alıştı bünye çatlatma iğnesine 3 kez oldu.

Şu mesaj çok iyi geldi şu an ya …
Çok teşekkür ederim inşallah.
elbette elimizden geleni yapıp Allah’a havale etmekten başka yapacak bir şey yok

Şu mesaj çok iyi geldi şu an ya …
Çok teşekkür ederim inşallah.
elbette elimizden geleni yapıp Allah’a havale etmekten başka yapacak bir şey yok
İyi hissetmene sevindim doğru zamanda sağlıkla olsun inşallah hamileliğimiz bir düşün bir kaç ay öncesini "hamile" kelimesi bile çok uzaktı bize. Ama bak bizde artık normal insanlar gibi ilişki yaşayıp çocuk beklentisine girebiliyoruz bence bu bile güzel
İnşallah en yakın zamanda başşka mutluluklarımızda eklenir buna ki ben inanıyorum olacak

Kızlar günaydın ara ara kasıklarıma sancı giriyor bu normal bi durum mu beta yükseldimi diye yarın gideceğim kan vermeye ama tedirgin oldum.
Bende de öyle canım adet ağrısı gibi değil ama tuhaf bi ağrı ve başım çok dönüyor boş gibi içi sallanıyor resmen bide kalçalarım çok ağrıyor oturamıyorum

Kızlar günaydın ara ara kasıklarıma sancı giriyor bu normal bi durum mu beta yükseldimi diye yarın gideceğim kan vermeye ama tedirgin oldum.
Ben sabah adet ağrısıyla uykumdan uyandım yerleşme ağrısıymış bunlar normal senin de yerleşiyor demek ki

Regl öncesi pmste göğüslerim şişer acır bu ay hiç bir ağrı sızı yok göğüslerimde 2 gün sonra bat. Hamilelik öncesi böyle bir durum yaşayan var mı yani regl belirtisinin olmaması gibi

Ben bide dün akşam kahverengi 1 damla kan gördüm iç çamaşırım da kızlar ama ağrı filan yok sadece arada batar gibi giriyor çıkıyor

Kızlar polikistik olan kızlarım her takviye yi kullandım en iyi içerikli ama yine olmuyor valla bazen yılıtorum...Femara ile kaliteli yumurtlama oluyor progesteron 30 çıktı daha ne olsun..Neden olmuyor Eşimin de norml çıktı değerleri.Görğyorum 100 150 kg olan insülin direnci olan pkolular bile gebe kalıyor.Ben kendimi bildim bileli çok zayıfım Kilo almaya çalışırım.Hırmon sorunu da yok hiç bi sorun yok.Hsg çekimdim oda temizdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…