2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aaaaa ne güzel anlattın canım hiç bilmiyordum ya ben siliği gördüm çatladı dedim sabahına ilişki oldu sonra ertesi gün bi kere daha oldu inşallah tutmuştur..

sabrediyorum alttan alıyorum ama bazen olmuyor ne yapalım bi hamile kalayım ondan sonra görecek o

bende yaklaşmadım işte oda cok yorgundu uyuya kaldı hemen bizimki anlamıyo bildiği tek şey bi kere bile olsa olacagı varsa olur diyor arkadaşlarının öyle olmuşmuşşşşş gelde cıldırma
Bnmkisi de o düşüncede bi kerede olcağini düşünüyolar bnmkide eskiden annelerimiz babalarimiz ovulasyon testi mi bilirdi diyo pnlar çatlama günü mü biliyodu eskiden diyo

evet sacma geliyor bi tek ben yapıyormuşum bide bu kuluptekiler erkek işte

Testte tek çizgi görünce üzülüyorum o yüzden de adeti beklerim belki

sabrediyorum alttan alıyorum ama bazen olmuyor ne yapalım bi hamile kalayım ondan sonra görecek o
Hahaha valla bizim de öyle intikamım acı olacak demiştim oldu. ilk doktora gittik 3 hafta ilişki yok dedi, sonra düşük yaptım yine 3 hafta ilişki yasaktı doktora sinir olmuştu ahahaha

yok nıgucum anlamıyor bende vazgectim hiç yormıcam kendimi
Etme öylebenimki adetime sayılı günler kalıyordu yaklaşıyordu bana..gel diyordu çocuk yapakbende yalan dolanla neler diyordum neler..adete kaç gün kala çocuk olmuyor diyordumşaşırıb kalıyorduve yakınlik vermiyordum kesinlikle..ceza vererek ben diyen olduuuuu

Benim sonucum çıktı, değerim 9 dan 3 e düşmüş, yine hayal kırıklığı, yine kimyasal sanırım, regl olmayı bekleyeceğim, acaba adet söktürücü mü kullansam
Hayır kullanma canım..bende 57 değerden 30 düşerken doktor dedi kan verme daha adet olucan..bende oldum.Gecmiş olsun bundan sonrakı gebeliğin sağlam olur

Valla ben açık açık yüzüne söylüyorum alacagımu alim de sen görürsün diyorum gülüp geçiyor şaka yapıyorum sanıyor galiba
hakediyorlar cezaları bütün sıkıntıları biz cekiyoruz sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…