2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben sabah adet ağrısıyla uykumdan uyandım yerleşme ağrısıymış bunlar normal senin de yerleşiyor demek ki
Benim kasik ağrım kesildi ya pzt kadar bekleyip kan verip sabah, kadın doguma gidicem. Ama herkeste her belirti olacak diye bişey olduğunu da düşünmüyorum. Bakalım hayırlısı olsun inşallah

Kızlar dünyanın tüm yanlış testleri beni buldu sanırım ya .Burda geçen günlerde paylaştım hatırlayanlar bilir o gün yani salı sabahı kan verdim beta hcg 0,174 çıktı.Tamam yok dedim ve adaçayı içmeye devam ederken yorum okudum innovita almışsınız test , aipariş verdim geldi bu sabah yaptım ve bakın sonuç ? İlk 10 dk

Eee ben görüyorum bi daha mı kan verseniz ?

Bende görüyorum

İçmeeee kesinleşmeden bitki çayı yasak betayı yeni salıyor olabilir canım sakın içme

Valla onca silik test fotosu gördüm ve hiçbirinde çizgi göremedim. ilk bakışta bi çizgi gördüm net gördüm

Ay umarım vardır ya

Geçmiş olsun bebeğim.Ne demişti savascii kafan da kopsa o değerlendirmeyi yapacaksın

Hahaha valla bizim de öyle intikamım acı olacak demiştim oldu. ilk doktora gittik 3 hafta ilişki yok dedi, sonra düşük yaptım yine 3 hafta ilişki yasaktı doktora sinir olmuştu ahahaha
Ay bende hamile kalınca bir sene kardeş kardeş uyuduk 9 ay hamilelik sürdü sonra 3 ayda ben anca kendime geldim adamda iyi sabır varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…