2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben sabah adet ağrısıyla uykumdan uyandım yerleşme ağrısıymış bunlar normal senin de yerleşiyor demek ki 🥰
Benim kasik ağrım kesildi ya pzt kadar bekleyip kan verip sabah, kadın doguma gidicem. Ama herkeste her belirti olacak diye bişey olduğunu da düşünmüyorum. Bakalım hayırlısı olsun inşallah 🤲

Aaaa görmedim atlamışım bakayım bi bulup
Sen ona bi bak canım
Dayanamadım efekt yaptım bak onu da eklicem baya belli oluyo ama çizgi yamuk gidiyo kuruma çizgisi falan dedikleri şey mi acaba?

Eklentiler

• IMG_2656.jpeg
    IMG_2656.jpeg
    235,8 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar dünyanın tüm yanlış testleri beni buldu sanırım ya .Burda geçen günlerde paylaştım hatırlayanlar bilir o gün yani salı sabahı kan verdim beta hcg 0,174 çıktı.Tamam yok dedim ve adaçayı içmeye devam ederken yorum okudum innovita almışsınız test , aipariş verdim geldi bu sabah yaptım ve bakın sonuç ? ⤵️ İlk 10 dk
IMG_9771.jpeg

Kızlar dünyanın tüm yanlış testleri beni buldu sanırım ya .Burda geçen günlerde paylaştım hatırlayanlar bilir o gün yani salı sabahı kan verdim beta hcg 0,174 çıktı.Tamam yok dedim ve adaçayı içmeye devam ederken yorum okudum innovita almışsınız test , aipariş verdim geldi bu sabah yaptım ve bakın sonuç ?
Eee ben görüyorum 🤩 bi daha mı kan verseniz ?

Kızlar dünyanın tüm yanlış testleri beni buldu sanırım ya .Burda geçen günlerde paylaştım hatırlayanlar bilir o gün yani salı sabahı kan verdim beta hcg 0,174 çıktı.Tamam yok dedim ve adaçayı içmeye devam ederken yorum okudum innovita almışsınız test , aipariş verdim geldi bu sabah yaptım ve bakın sonuç ? ⤵️ İlk 10 dkEki Görüntüle 3262226
Bende görüyorum ❤️

Kızlar dünyanın tüm yanlış testleri beni buldu sanırım ya .Burda geçen günlerde paylaştım hatırlayanlar bilir o gün yani salı sabahı kan verdim beta hcg 0,174 çıktı.Tamam yok dedim ve adaçayı içmeye devam ederken yorum okudum innovita almışsınız test , aipariş verdim geldi bu sabah yaptım ve bakın sonuç ? ⤵️ İlk 10 dkEki Görüntüle 3262226
İçmeeee kesinleşmeden bitki çayı yasak betayı yeni salıyor olabilir canım sakın içme

Valla onca silik test fotosu gördüm ve hiçbirinde çizgi göremedim. ilk bakışta bi çizgi gördüm net gördüm 🤭

Ay umarım vardır ya 😍

Yaaa ama ben hiç takip bile yapmıyorum..her günde ilişki benim için çok zor..sanki görev gibi..3 2 olarak devam ediyorum ben öyle hamile kaldım takip bile etmeden kafam rahat oluyor o zaman..benimde boğaz ağrım grip ilişkide isteksiz gibi oluyor hasta olunca😏
Geçmiş olsun bebeğim.Ne demişti savascii savascii kafan da kopsa o değerlendirmeyi yapacaksın 😂😂

Hahaha valla bizim de öyle intikamım acı olacak demiştim 😁 oldu. ilk doktora gittik 3 hafta ilişki yok dedi, sonra düşük yaptım yine 3 hafta ilişki yasaktı doktora sinir olmuştu ahahaha
Ay bende hamile kalınca bir sene kardeş kardeş uyuduk☺️ 9 ay hamilelik sürdü sonra 3 ayda ben anca kendime geldim adamda iyi sabır varmış 🤭

X