2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yaaa çok üzüldüm canım 🥺 korktum birazdan benim değer de 6 ya adetine ne kadar var peki geçmiş miydi daha var mı
Benim sonucum çıktı, değerim 9 dan 3 e düşmüş, yine hayal kırıklığı, yine kimyasal sanırım, regl olmayı bekleyeceğim, acaba adet söktürücü mü kullansam

Kızlar sizce yarın innovita mı yapayım predictor mu evde ikisi de var. Yarın yumurtlamanın 13 çatlamanın 11.günü olacak

Yaaa çok üzüldüm canım 🥺 korktum birazdan benim değer de 6 ya adetine ne kadar var peki geçmiş miydi daha var mı
Ben daha önce de çok düşük değerle başlayıp dış gebeliğe dönüşmüştü, benim tüplerde sorun var, gerçi hsg çektirdim açık dedi ama dış gebelik geçmişi olanlarda yine sıkıntılı olabiliyormuş, ama kişiden kişiye değişen durum, inşaAllah senin daha erken olduğu için düşük çıkmıştır, benim adet günüm dündü,

Daha varmış regline İnşAllah hamilesindir 🤲🏻☺️
Evet aslında ben biraz erken davrandım galiba ama insan merak ediyor 😬
Bat'ın ne zamandı? Bir de ne zaman yumurta çatladı biliyor musun?
18.06 bat. Yumurtam ne zaman çatladı tam bilmiyorum ama 2-4 Haziran da ilişki oldu ve 4 Haziran pikti galiba emin değilim test yapmamıştım

Cnm daha once kaç kımyasalın var
Bnımde gcen hafta 9a kdr yukseldi
Ertesı gun adet oldum zten
Benim bildiğim 1, ve 2 kere dış gebeliğim var, aslında adet günümde değerimin 9 çıkması sağlıksız olduğunu işaret etmişti, hayırlısı inşaAllah, dış gebeliğe dönüşmediğine sevindim, bende az önce soğan kaynattım suyunu içtim bir an önce adet olayım karnımdaki ağırlar geçsin, kaç gündür adet ağrım var zaten

Kızlar sizce yarın innovita mı yapayım predictor mu evde ikisi de var. Yarın yumurtlamanın 13 çatlamanın 11.günü olacak
Bugün sabah İnnovita yaptım hayal meyal bir karartı gördüm , umutlandım öğlen gittim predictor aldım hiç bir şey yok…..
Görseldeki akşam ve sabah İnnovita .. predictör de bir şey yok..

Eklentiler

• 56D75852-6B99-4A76-B0C7-4A1AC8D34479.jpeg
    56D75852-6B99-4A76-B0C7-4A1AC8D34479.jpeg
    394,8 KB · Görüntüleme: 47
Çatlamanın 14.günü direkt kan verdim hiç umudum olmasa da kızlar.Test yapmadım.Belirti de sıfır
Bende test yapmadim iki gün sonra regl olucam hiç bir belirti yok arada kasık ağrısı oluyo normalde adetime yakın şiddetli kasık ağrısı olurdu bu ay bir tuhaf oldu

Bugün sabah İnnovita yaptım hayal meyal bir karartı gördüm , umutlandım öğlen gittim predictor aldım hiç bir şey yok…..
Görseldeki akşam ve sabah İnnovita .. predictör de bir şey yok..
İnnovita en hassası galiba.. görselde alttakinde biraz karartı ben de gördüm canım. Hakkımızda hayırlısı olsun

@Perlitik kızlar durun daha bu ay vajinismusu yenip ilk kez ilişki yaşayıp , çocuk denemesi yapan ablanız var 37 yaşında sipser :)) devammmm 🌷🤗🌷
Ümidini kaybetme ben seni çok iyi anlıyorum vajinismusu yeni yenmişiz ikimizde zaten öncesi çok stresli çok kötüydü şimdi çocuk için eziyet etmeyelim kendimize stres olumsuz etkiliyor herşeyi sen içini ferah tut inşallah bu ay hamile kalırsın o gölge inşallah koyulaşır🙏

Kızlar günaydın ara ara kasıklarıma sancı giriyor bu normal bi durum mu :KK43: beta yükseldimi diye yarın gideceğim kan vermeye ama tedirgin oldum.
Hamileliğin ilk günlerinde regl olacakmış gibi kasık ağrısı olmasını doktorlar normal buluyorlar, kanama olmadığı sürece sorun yoktur diye düşünüyorum ama tabi siz yinede doktora görünebilirsiniz

X