2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aiiyy ne çok muhabbet kaçırmışım yaa. Koca kişisi izinliyken tüm camları sildik, perdeler yıkanıyor. Olası hamileliğimden dolayı tüm işleri bitirdik ki sonra ev pis derdi yaşamayalım ahahahah
Yoksa sen ben misin Biz de bugün aynıydık. Arada 1 dk lığına baktım. Ama sanki her bakışımda sayfalar ikiye katlanmıştı. Bu saat oldu nasıl okuycam bu kadar sayfayı bilmem Merak ettiklerim de çok. Bikaç gündür erkenden mayışıyorum. Okuyamam belki de.

Erkenden öğrenince herkes heveslendim çatlamadan beri karın ağrım var dünden beri sol kasığımda sızı var ki benim kasığımda hiç ağrı olmaz inşallah yanıltmaz beni bu gariplikler
Bu mesajını arıyorum deminden beri. Gündüz arada derede bu mesajını görmüştüm ama yazamamıştım. Bende ilk sızıyla beraber bi şeyler olmaya başlamıştı sanki. Sonra orda bi doluluk hissetmeye başladım. Bugün de biraz dolap sildim. Çok zorlamadım ama çabuk ağrı yaptı ayakta da kalmamdan dolayı. Ben bu ağrıyı bi yerden hatırlıyorum. İnşallah pozitifliktendir gerçekten. Umarım senin o sızı dediğin de yerleşme çabalarındandır

Ah canımm aynı şeyleri yaşıyoruz senle hemen hemen hep inşallah aynı güzel sonucu da alıcaz

Umudunuzu yitirmeyin kızlar benimde şuan sol kasığımda inanılmaz bi sızı var böyle sıcaklık gibi de var orası içerden alev alev sanki bu bence belirti inşallah sizlerinde güzel haberlerinizi alırız

Umudunuzu yitirmeyin kızlar benimde şuan sol kasığımda inanılmaz bi sızı var böyle sıcaklık gibi de var orası içerden alev alev sanki bu bence belirti inşallah sizlerinde güzel haberlerinizi alırız
Emin değilim ama sanki seninle de çatlama günleri yakındı hatta aynı mıydı ne İnşallah yakındır güzel haberler

Evet ya nasıl çıkarttı böyle şaşkınım
Merve benim arkadaşımın testi de seninkinden di en azından dışı benziyordu ve adet günü yapmıştı. O kadar silik çıkmıştık seninki yanında kıpkırmızı kalır oyle diyeyim. Öğlen test yapıp akşam kan verdi 6 küsür çıktı. Seninkiyle onunkini kıyaslandığımda seninkinin 15 20 olması gerekir ama her hastanenin labaratuvarının cihazları farklı farklı oluyor ve farklı algılıyor. Ki senin daha bata var hiç strese girme, hamilesin bunun keyfini çıkar 4 gün sonra aynı yerde yine ver. Sağlıkla gelsin kuzun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…