2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merve benim arkadaşımın testi de seninkinden di en azından dışı benziyordu ve adet günü yapmıştı. O kadar silik çıkmıştık seninki yanında kıpkırmızı kalır oyle diyeyim. Öğlen test yapıp akşam kan verdi 6 küsür çıktı. Seninkiyle onunkini kıyaslandığımda seninkinin 15 20 olması gerekir ama her hastanenin labaratuvarının cihazları farklı farklı oluyor ve farklı algılıyor. Ki senin daha bata var hiç strese girme, hamilesin bunun keyfini çıkar 4 gün sonra aynı yerde yine ver. Sağlıkla gelsin kuzun 🤲
Evet bitanem bende öyle düşünüyorum hiç sıkmadım kendimi bu yüzden sağlıkla artacak hayırlısı ile inanıyorum 🥰

Yarın genetık teste gdıcez cnm
Sonra yazlıga gıdıyorum
Eşim arada gelıcek h. Sonları
3 ay yaz boyunca o sekılde olucak

Dinlenmek bence sana iyi gelecek canım bol bol yüz çok şükür çocuğun var Rabbim gönlünce 2. Sini hemen nasip etsin inşallah 🫶🤲 bende aha 35 oluyorum çok tırsıyorum 1 tane olsa nasip olsaydı keşke inşallah nasip olur 🤲 0.3 amh ile 44 yasinda arkadaşım ilk çocuğuna kendiliginden gebe kaldı vardır bir zamanı vakti demekki ne yapalım. Rabbim bilir. Genetik iyi yaptın biz de verdik. Kürtaj oldum ertesi gün direkt verdik ertelerdim yoksa hala sonuç bekliyorum 14 nisandan beri

Kızlaaar adete 3 gün var , yakından bakınca hiç olmayan uzaktan tutunca gözüme görünen bir karartı var sanırım hayal görmeye başladım, göremezseniz de üzülmem çünkü benden başka gören olmadı :))))

Eklentiler

• 02E35668-1737-49EC-829D-426D5336A227.jpeg
    02E35668-1737-49EC-829D-426D5336A227.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 100
Kızlaaar adete 3 gün var , yakından bakınca hiç olmayan uzaktan tutunca gözüme görünen bir karartı var sanırım hayal görmeye başladım, göremezseniz de üzülmem çünkü benden başka gören olmadı :))))
Çok belli belirsiz görünüyor canım ama o çizgi yeri de olabilir ☺️ Çok zor görünüyor. İnşAllah koyulaşır 🤲🏻

Kızlar :KK43: küflü bozuk pasta yedim yarım dilim küfünü farkedince 10 dk içinde tuvalete koşup hepsini çıkardım bisey olur mu çok korkuyorum

Kızlar :KK43: küflü bozuk pasta yedim yarım dilim küfünü farkedince 10 dk içinde tuvalete koşup hepsini çıkardım bisey olur mu çok korkuyorum
Ne olacak yarım dilimle hem de çıkarmışsın en fazla biraz ishal olursın bol su iç içini ferah tut olur ya ( sanmıyorum ama ) ateş ağrı mide bulantısı hissedersen de hemen acile gidersin korkma 🌷

Cnm kndım femara kullandım bu ay
Ovu ıle takıp yaptım
Bugun çatlamanın 12. Gunu
Tikabasa senin adetin kaçıncı gün pik oldu testin
Femara kullanıyorum ben de yine.
13.güne kaldı doktor randevum
Normalde 12-13 te çatlar yumurtam kendiliğimden
Acaba gitmeden çatlar mı diye kurdum kafamda
Sana sormak istedim

Kızlar dayanamayıp Test yaptım ama silik bile göremiyorum 😔

Eklentiler

• 20230616_071104.jpg