2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kimisinde görüyorum kimisinde görmüyorum kuzu ben testten bagımsız senin hamile oldugunu düşünüyorum çünkü ateşin tekrar yükselmiş ve testini sabah ilk idrar ile tekrarla güzellik
Aşkım nedense bende öyle düşünüyorum o yüzden hiç testlere inanmak istemiyorum inşallah oyledir bebeğim çünkü ateş dusunce umutsuzlandim iyice sabah da yükselince uçtum yine

Benim de çatlama günüyle 10 bugün sabah innovita yaptım hiçbi şey çıkmadı senin innovita ne güzel çıkmış o zamanda yok mu bende acaba..
Geç döllenmedir belki hemen umutsuz olma ama innovitada bugün çıkmadıysa yarın Awox zor çıkarır ondan attım sana yarın üzülme diye

Aşkım nedense bende öyle düşünüyorum o yüzden hiç testlere inanmak istemiyorum inşallah oyledir bebeğim çünkü ateş dusunce umutsuzlandim iyice sabah da yükselince uçtum yine
Hamilesin balım hamilesin kuzum çok çok amin. Kız seni çok minnoş gibi hissediyorum çocuk gibi sevesim geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…