2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhaba canım iyiyim sen nasılsın beta 135 ten 303 e çıkmış 3 günde beni korkuttu biraz. Ferahlamaya çalışıyorum
Çok iyi cnm yükseliyor sadece bebisimiz biraz inadı var kendini göstermiyor annesi inslaah güzel haberler alirsin kuzum az daha sabır ben abim düğün telaşı var onunla ilgileniyorum ve hala adet olmadim bakalim

Ay kızlar yemekten sonra bir anda davul gibi şiştim karnım gaz doldu sanki hem karnım ağrıyo hem kasığım ağrıyo sığamıyorum yerime hamişler tecrübeliler böyle mi oluyo ya vücudumdaki her alışılmadık olayda hevesleniyorum😂

Canım gelmedi ben ona gidicem 😂😂😂 en geç 1 saate atarım😂
Heyecan dorukta 😍

melisaa93 melisaa93 hem de çöpsüz. Annem diyor mumla arasan böyle bulamazdın. Çünkü gerçekten çok cins biri olabiliyorum bazen 😂

H heyet bir elti gözlemlediğim en iyi durum. Hele iki kardeş arasında kıskançlık türü bir şey yoksa yaşanmıyorsa çok tatlı geçim olur diye geliyor bana. Ama her türlü bi tık uzaklık da fena değil 😜😂

Heyecan dorukta 😍

melisaa93 melisaa93 hem de çöpsüz. Annem diyor mumla arasan böyle bulamazdın. Çünkü gerçekten çok cins biri olabiliyorum bazen 😂

H heyet bir elti gözlemlediğim en iyi durum. Hele iki kardeş arasında kıskançlık türü bir şey yoksa yaşanmıyorsa çok tatlı geçim olur diye geliyor bana. Ama her türlü bi tık uzaklık da fena değil 😜😂
Adam seni evliliğe bu şekilde ikna edebilmiş belliki 😂😂

Ay kızlar yemekten sonra bir anda davul gibi şiştim karnım gaz doldu sanki hem karnım ağrıyo hem kasığım ağrıyo sığamıyorum yerime hamişler tecrübeliler böyle mi oluyo ya vücudumdaki her alışılmadık olayda hevesleniyorum😂
Olabilir canım gaz problemi, şişkinlikte gebelik belirtisi olabilir ☺️

Kutusunu merak ettim ya 😂 enisteniz de erken gebelik testi almış iki tane bak sana hediye aldım diyor 😂😂bende bu markayı ilk defa gördüm star check ismi
Ay tamam doğru anlamışım kutusunu çektim😂😂 yaaa hediye gibi hediye benimki de eve gidince yapalım hadi diyo başımda beklicek resmen 😂😂
IMG_2652.jpeg

Ay tamam doğru anlamışım kutusunu çektim😂😂 yaaa hediye gibi hediye benimki de eve gidince yapalım hadi diyo başımda beklicek resmen 😂😂Eki Görüntüle 3261917
Erkekler bizden daha çok heyecanlanıyor merak ediyorlar ya ben eşime bu ay regl oldum derken zorlanıyorum cidden üzüldüğü o kadar belli oluyor ki

X