2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aynı yerde ölçülüyor aslında ikisi de. birini sağlık ocağında verdim birini hastanedeki ailr hekimine verdim
Farklı laboratuvarda işlem görmüş olabilir yinede canım. Bir arkadaş iki ayrı yerde verdiği için kimyasal yaşıyor zannetmiştik ama gayet sağlıklı büyüyormuş laboratuvar farkından dolayı ölçek farklı oluyormuş. aynı olduğunu düşünürsekte senin bugünkü sonuncun minimum 280 olmalıydı zaten 303 çıkmış ☺️

Kayınvalidem yok, görümcem yok, yengem yok, bir eltim, 2 kız kardeşim var. Sanırım forumun en şanslılarından biriyim. 🤭

Eltim de tatlı biri ya hem aynı yaştayız (kendisi 12yillik evli) , ayda bir kez görüşüyoruz çalıştığı için. Maşallah diyim 😂
Bende kaynana yok, kayınpeder yok, elti yok, kayın yok, görümcede yok
Tek tabanca 🤣

Kayınvalidem yok, görümcem yok, yengem yok, bir eltim, 2 kız kardeşim var. Sanırım forumun en şanslılarından biriyim. 🤭

Eltim de tatlı biri ya hem aynı yaştayız (kendisi 12yillik evli) , ayda bir kez görüşüyoruz çalıştığı için. Maşallah diyim 😂
Maslaah cnm benim de eltim var maslaah ya oda iyi o uzakda başka şehirde ama çok severim oda beni sever bende 2 tane kaynana var 😒

X