2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Herkeste çok farklı ilerliyor demek ki 🤗🤗 ben normalde de seviyorum ama ilerleyen haftalarda kusmalar iyice başlarsa değişir
Senin testine güvenerek gittim aldım test artık kesinleştirdim sonunda akşama da kan vermeye gidicem bu çizgi yanıltmaz dimi ya

Eklentiler

• IMG_1674.jpeg
    IMG_1674.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 67
Hiç bozma moralini dediğim gibi ben ultra erken gebelik testi yaptım negatifti 2 gün sonra da nasıl olsa negatif diyip testi bırakıp gitmistim. Pembe çizgi görünce tekrar test yaptım( çay falan da içmiştim) 2 gün önce negatif çıkartan ( ilk idrarlaydi bı de o) öğlen yaptığımda pozitif çıkmıştı. O yüzden hiç moralini bozma regl gelesiye kadar umut var olmazsa da moralini bozma zamanı vardır demek ki. Ben o kadar olsun bir an önce diye istiyordum oldu ve düşük yaptım o yuzden şimdi öyle düşünmüyorum zamanı gelince sağlıklı şekilde gelsin bana diyorum. Sen de hiç bozma moralini en doğru zamanda gelecek miniğin 🌸
Çok doğru diyorsun canım benim vaktinde gelsinler sağlıkla gelsinler ama bir an önce gelsinler artık😍

Kuzum daha bekle bence benimde çatlamanın üstünden 9 gün geçti ama bata 2 gün kala öğrendim bende de devamlı bi var çıktı bı yok çıktı kafayı yemiştim daha zamanın var kuzum biliyorum beklemek çok zor ama bekle bence negatif hemen diye düşünme
Sizler iyi ki varsınız yaaa. Bu mesajla tüm kızlarıma sesleniyorum🤣 yakınımdaki arkadaşlarımdan daha arkadaşsınız yemin ederim modumu hemen yükselttiniz çook sağolun♥️ bu ay zaten çok pozitiftim bi yarım saatliğine çöktüm ama şimdi geri toparladım ben inanıyorum hamileyim o babalar günü hediyesini bi gün önce bi gün sonra mutlaka vericem😍

ay benimkiler iyiler yoksa benmi iyi davranıyorum yada daha yeniyiz ondan mı benimde 4 tane görümcem var 1 de elti ama onlar o eltiyle hiç anlaşmıyolar bi küsler bi barışıklar 😅
Elde hali hazırda 1 kötü varsa çok iyi onla uğraşır seni unuturlar 😂😂😂

O kötüymüş bak benimkiler burnu düşse eğilip almazlar daha bizden özür beklediler biz de dilemedik oh mis 😂😂
Bende durum farklı ya..mesela ben yeni gelerken akrabalar bir bir beni görmeye geliyordular nasıl bir gelin evinde Azeri sonuçta kesin bizim gibi olamaz filan diyordular🤨🤨o kadar yoruluyordumki..ben salakta börekler tatlılar yemekler çeşit çeşit yapıyordum ve + yatılıda kalıyordular🤦🏻‍♀️sonra onlar giderken kaynanama diyordularki değerini bilin kızın filan işte🤣ben küserkende düğüne bile gitmem onlarla biliyorlar beni..ondan kendilerini rezil etmemek için insanların yanında özür diliyorlar😃😃

Bende durum farklı ya..mesela ben yeni gelerken akrabalar bir bir beni görmeye geliyordular nasıl bir gelin evinde Azeri sonuçta kesin bizim gibi olamaz filan diyordular🤨🤨o kadar yoruluyordumki..ben salakta börekler tatlılar yemekler çeşit çeşit yapıyordum ve + yatılıda kalıyordular🤦🏻‍♀️sonra onlar giderken kaynanama diyordularki değerini bilin kızın filan işte🤣ben küserkende düğüne bile gitmem onlarla biliyorlar beni..ondan kendilerini rezil etmemek için insanların yanında özür diliyorlar😃😃
Nerde bulacaklar senin gibi gelini ay😒 süründür sen de özür dilediklerinde hemen affetme 🤣

X