2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çıkabilir tabiki 😍 daha şok erken zaten 12.günde yapmak gerekir aslında
Erkenden öğrenince herkes heveslendim😞 çatlamadan beri karın ağrım var dünden beri sol kasığımda sızı var ki benim kasığımda hiç ağrı olmaz inşallah yanıltmaz beni bu gariplikler

Ayy kuzum beni hatırlıyorsun belki ilk gebelikte onun yüzünde strese girdim boğulmaya başladım sabah kalktım kan gelmiş benden.Dediğim söz o olduki hamile olduğumu kimse bilmesin ve neden söyledin çocuğun kalb atışını bile duymamışız ama her kes eşimi tebrik için arıyor..resmen bütün akrabalara söyledi..camdan atıyordu kendisini tartışmada tabi korktum ilk defa görüyordum..sonrada olanlar oldu.Ben kürtaj olunca ayda 2 defa su gibi kanamam vardır kapımı açmadı şimdi mide ameliyatı olucak bana diyorki sende kalıcam..içimde dedimki çok beklersin🤣🤣🤣🤣
Aaaa yok artık ama yani. Ne demek sende kalması. Çok değişik insanlar var cidden.çok şükür ki kocan senin gibi düşünüyor ☺️ Psikolojisi normal değil vallahi bu kadının camdan atlamaya çalışması korkunç

Çatlamadan kaç gün sonra gördün gölgeyi ve ovüde piki canım
Çatlamayi 1. Gün sayarsak 9. Günde kuruma çizgisi gibi gördüm 10. Günde de aynı sekilde hemen çıkmamıştı. 11. Günde başka bir test yaptım ultra erken gebelik testiydi negatif çıktı. 13. Günde umutsuz şekilde innovitayi yaptım sonra gidip kahvaltımı falan yaptım geldiğimde pembe gibi hafif cizgiydi yine uzun süre geçtiği için böyledir diyip ovu yaptım pik oldu. Yani çatlamayi 1. Gün sayarsak 13 oluyor 8 Mart'ta catlamisti 20 Mart'ta pik gördüm

Erkenden öğrenince herkes heveslendim😞 çatlamadan beri karın ağrım var dünden beri sol kasığımda sızı var ki benim kasığımda hiç ağrı olmaz inşallah yanıltmaz beni bu gariplikler
Döllenme zamanına göre değişiyor canım. Bir arkadaşta battan 2 gün sonra silik çizgi ile öğrenmişti ☺️ Ay pozitif olsunda sonuç bir kaç gün bekleriz

Aaaa yok artık ama yani. Ne demek sende kalması. Çok değişik insanlar var cidden.çok şükür ki kocan senin gibi düşünüyor ☺️ Psikolojisi normal değil vallahi bu kadının camdan atlamaya çalışması korkunç
Biz çok yakın kalıyoruz ama bana ne..ben kürtaj olarken kapımı açmadı bile ben o zaman her günüm göz yaşı içindeydi..eşim çok şükür hep beni tutar ve geçen yazı ikimizin içinde zor oldu..hatda ben kaynanama dedim bak dedim bu günleri unutmam yarın bir gün kızın yatakta olursa ben kapisıni açmam..Kız keyf için amaliyat olunucak ben ona bakıcakmışım🤣🤣🤣annesi dibinde kalıyor.Zaten benden sonra çok kötü oldu..cinlerle uğraştı resmen..hatda eşim dediki kendini atıyordun yemin etdiki hiçbir şey hatırlamıyorum.

Çatlamayi 1. Gün sayarsak 9. Günde kuruma çizgisi gibi gördüm 10. Günde de aynı sekilde hemen çıkmamıştı. 11. Günde başka bir test yaptım ultra erken gebelik testiydi negatif çıktı. 13. Günde umutsuz şekilde innovitayi yaptım sonra gidip kahvaltımı falan yaptım geldiğimde pembe gibi hafif cizgiydi yine uzun süre geçtiği için böyledir diyip ovu yaptım pik oldu. Yani çatlamayi 1. Gün sayarsak 13 oluyor 8 Mart'ta catlamisti 20 Mart'ta pik gördüm
Anladım canım moralim biraz yerine geldi belki de daha vakti var erken yaptım çünkü benim de çatlamayı sayarsak 10.gün biraz daha bekleyeyim

Selam kızlar ovulasyon testinde 7 Haziran pik gördüm 8 Haziran çatlama en erken kaçıncı gün gebelik testinde belli olur acaba yardımcı olur musunuz
282B4DE7-3058-461D-819E-F4C3758D8E45.jpeg

X