2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kız sanki ben çok hafif gölge görüyorum güzel bir test al yap. Testi geçtimde ateşine baktım şimdi güzel yükselmiş bence geliyor gelmekte olan balımmm
Kız heyecanlandirmayin beni gene bende ateşi görünce inanmadım inanır mısın bebeğim belki 10 kere tekrarladım doğru mu diye başta 8 çıktı sonra hepsi 7 çıktı

Toplu fotoğraf çekinirken aslında videoya kaydedip o sırada ben hamileyim diye bağır bunu da instagramdan görüp çok beğendim herkes şok oluyo
Aaaa çok güzelmiş bu bak ben bunu kesin yaparım hamile kalırsam çünkü artık psikolojim bozuldu güzel bagırabilirim

Kız heyecanlandirmayin beni gene bende ateşi görünce inanmadım inanır mısın bebeğim belki 10 kere tekrarladım doğru mu diye başta 8 çıktı sonra hepsi 7 çıktı
Yaaaa sen mi ben mi heycan yaptım kalp ritmim degişti resmen

4 gün gecikme var testler negatif. Sanki daha yeni regl olmuşumda bitmiş gibi regl olmayacak hissi var içimde.. Böyle mevsim geçişine..

Benim eşim böyle şeylere kapalı kuzum ya kendi ailesine bile 3 4 ay olduktan sonra söylemek istiyor özel konuymuş akrabalara oraya buraya yayılmasına gerek yokmuş ama ben kendi aileme söylicem hemen hahahaha
Kalp atışını duyana kadar bende kimseye söylemicem İnşAllah nasip olur çok yakında bende eşine hak veriyorum aslında

Sanki gölge varrr gibiii
Ciddi misiniz sanırım ben artık goruyorsam da inanmiyorum
Kız ben hafif gölge görüyor gibiyim ya
Aman şu an çok heyecanlandım ya bu testi niye alsdiysam alsana kız bir tane erken gebelik almadım dedim heralde t1 lidir bu ayy inşallah kızlar varsa iki güne belirginleşir heralde
Yaaaa sen mi ben mi heycan yaptım kalp ritmim degişti resmen
Yaa yerimm seni canımm birbirimizin aldığı güzel haberlere bu kadar sevinip kötü haberlere de bı bu kadar uzulebiliyoriz işte çok seviyorum hepinizi

İnşallah bebeğim bugün bitane daha test alıp denesen ya ona göre kan vermeye gidersin

Canım sen de sonuç bekliyordun ne oldu naptın
Canım beni bu ay dinlenmeye aldı doktorum adet düzenim bozuldu şimdi 21 günlük ilaç kullanıyorum bitince adet olcam sonra tedaviye başlıcak zaten klomen tedavisi görüyordum olmadı ne yapacak hiç bilmiyorum süpriz yumurta gibi bekliyorum alıştım artık seninde degerin saglıkla kat kat artar inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…