2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

IMG20230615115202.jpg
kizlaarr benim ateş bugün tekrar yükselişe geçti ama daha beş günüm var bu testte çok hassas değil dün o fotoğrafı görünce negatifine guvenemedim ama yaptım yine de çünkü varsa da bu testin göstermemesi normal diyorum 😂 melegim can melegim can imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93

Eki Görüntüle 3261803 kizlaarr benim ateş bugün tekrar yükselişe geçti ama daha beş günüm var bu testte çok hassas değil dün o fotoğrafı görünce negatifine guvenemedim ama yaptım yine de çünkü varsa da bu testin göstermemesi normal diyorum 😂 melegim can melegim can imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93
Hafif şekilde gölgeyi görüyorum 😍 ateşin tekrar yükselmesi de umutları arttırdı🥰 hadi inşAllah hamilesin bu ay😍 dillendirelim olsun bende hamileyim 😂😂

Hafif şekilde gölgeyi görüyorum 😍 ateşin tekrar yükselmesi de umutları arttırdı🥰 hadi inşAllah hamilesin bu ay😍 dillendirelim olsun bende hamileyim 😂😂
Evet aşkım sende hamilesin bende hamileyim seloşumuz da hamile olacak inşallah 😍 kız ben göremedim hiç bir şey yakında şaşı kalır gözlerim

Eki Görüntüle 3261803 kizlaarr benim ateş bugün tekrar yükselişe geçti ama daha beş günüm var bu testte çok hassas değil dün o fotoğrafı görünce negatifine guvenemedim ama yaptım yine de çünkü varsa da bu testin göstermemesi normal diyorum 😂 melegim can melegim can imagination forever imagination forever melisaa93 melisaa93
Kız sanki ben çok hafif gölge görüyorum güzel bir test al yap. Testi geçtimde ateşine baktım şimdi güzel yükselmiş bence geliyor gelmekte olan balımmm♥️♥️♥️♥️

Toplu fotoğraf çekinirken aslında videoya kaydedip o sırada ben hamileyim diye bağır😂😂 bunu da instagramdan görüp çok beğendim herkes şok oluyo 😂
Benim eşim böyle şeylere kapalı kuzum ya kendi ailesine bile 3 4 ay olduktan sonra söylemek istiyor özel konuymuş akrabalara oraya buraya yayılmasına gerek yokmuş😂 ama ben kendi aileme söylicem hemen hahahaha😂😂

Hım ben ölçmüyorum ama normalde üşürüm vücudu ısım yüksek eşimde dokunduğunda yanıyorsun diyor bu belirtimi ? Sabahları da terliyorum
Valla bilmiyorum kuzum benim hiç bu tarz belirtim olmadı ama olanlar vardır belki bu ateş ölçmede 0,1 0,2 lik artışı takio ediyoruz sadece bebeğim ona göre yumurtlama dönemi falan buluyoruz

X