2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Koca yürekli kadın bi şey daha sorcam predictor early trendyolda 76 tl diyor bu testler ucuz değil miydi eczanede daha mı uygun acaba
Ya o konuda da deneyim sahibiyim. İnternetten aldıklarım daha testi yapmadan üstünde 2. silik çizgi vardı. Sanki üretim hatalıları ucuza satıyorlar gibi geldi.

Ayy bana kalsa o zaman bile söylemem de eşimin akrabaları işte
Haha ya melisa ya hiç gülüceğim yoktu Daha 1 aylık evliyiz denize gittik onlarla 3 çift. Akrabalarından biri hamileydi. Eşim de kız kusunca zorlanınca keşkw gelmeseydin yazık sunshine hamile kalınca ben böyle yapmam misafirde gelip gitmesin tarzında bi cümle kurdu. Görümcemde dalgasını geçip bi çarpcan ben hamileyken onu getir bunu getir derdin lafa bak diye tersledi abisini. Kız ben hiç sevmiyorum görümcemi

Bunu ilk sayfaya koymalısın

Ayyy kanatsız melek maşaAllah iyi niyet abidesi kız bende sevmedim senin görümceni.İnşAllah uzaksınızdır aradaki mesafeyi hiç kapatmazsınız

Ayyy kanatsız melek maşaAllah iyi niyet abidesi kız bende sevmedim senin görümceni.İnşAllah uzaksınızdır aradaki mesafeyi hiç kapatmazsınız
Arka sokağımda oturuyor ben güçlendikçe kendimi geliştirdikçe şuan yapamıyor yani yapsa senin yeğeninide taşıyacağım kıskanıyor olamazsın diye laf çarparım. Dalga geçtiği üzdüğü her konuyu yaşadı zaten melisacım. Şuanda beni çok seviyor ama ben onu sevmiyorum

Görümce görmeyeyim ömrümce iyisi yok bence bu türün

Zamanında düzgün davranacaktı şimdi sevgi görmek istiyorsa Bence eşin de farkında o yüzden hemen söylemek istemiyor, niyetleri biliyor. Yeğenini geç abisini annesini sırtında taşısanda her türlü eksik bulurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…