2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İyi mi kötü mü geçti anlamadım canım.12.gün 16 mm bir tane yumurta olmuş ama hemen çikolata kistinin yanında.Kistin yanında olması biraz moralimi bozdu, hayırlısı olsun İnşAllah🤲🏻 Doktorda tekrar çağırmadı gün aşırı ilişki olsun dedi.Kendim takip edicem ovülasyon testiyle. Gebelik olmazsa klomene başlıycam
kist çok önemli degil canım hamile kalınca kendiliğinden de yok olabilir ovuda silik demiştin maşallah gayet büyümüş bi kaç güne büyür takipte kalıp degerlendir hayırlısı bakalım bende bu ay sadece yumurtlama günü degerlendirebildim dün catladı sanırım ilişki olmadı ilişki devam etsemmi bıraksammı bilemedim

kist çok önemli degil canım hamile kalınca kendiliğinden de yok olabilir ovuda silik demiştin maşallah gayet büyümüş bi kaç güne büyür takipte kalıp degerlendir hayırlısı bakalım bende bu ay sadece yumurtlama günü degerlendirebildim dün catladı sanırım ilişki olmadı ilişki devam etsemmi bıraksammı bilemedim
Devam et bence daha bir hafta bırakma. Biz çatladı diyoruz ama belli olmuyor canım ☺️

Dün döndükten sonra ovülasyon testi de yaptım hala silik gidiyor inşAllah biraz daha büyür öyle çatlar

Eklentiler

• 281EE7C4-A912-4F69-8930-48ED465EF02D.jpeg
    281EE7C4-A912-4F69-8930-48ED465EF02D.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 78
O değil de bende erken gebelik testini 130₺ den alıyorum, dün normal gebelik kaset test istedim, kalmamış yine erken gebelik verdi, bir ayda toplam üç tane aldım, hastaneye gidip kan vermek daha mantıklı grldi bana,
Ben internetten toplu olarak alıyorum çok daha ucuza geliyor. Şayet gebelik yok ise sen de öyle yap.

İyi mi kötü mü geçti anlamadım canım.12.gün 16 mm bir tane yumurta olmuş ama hemen çikolata kistinin yanında.Kistin yanında olması biraz moralimi bozdu, hayırlısı olsun İnşAllah🤲🏻 Doktorda tekrar çağırmadı gün aşırı ilişki olsun dedi.Kendim takip edicem ovülasyon testiyle. Gebelik olmazsa klomene başlıycam
Cnm bnımde 12 gün 15 mm idi
3 güne çatlar buyuk ıhtımal
Guzel haberlerını beklıyoruz

X