2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar iyi akşamlar mesajları okuyamadan hem sevinç hem de üzüntüyle size yazmak istedim
Öncelikle bugün 5+1 takvime göre beta verdim 13 bin çıktı
Hemen kadin doğuma gittim keseyi gördü alttan baksak kalp atışı da duyarız dedi ama haftaya bekleyelim dedi bu güzel haber bende çok sevindim
Ama kalp uterus şeklinde olabilir dedi bikornu uterus bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
Benimde betam seninle aynı gibi ve sana söylediklerini bana da söyledi bebeği gördük minicik de olsa alttan baksam kalbi de duyarız ama gerek yok 10 gün sonra gel dedi. Kese kaç mm çıktı sende canım

2 gün öncede yazmıştım yumurtlama olmaya başlamış mi sizce bugün 19.gunum

Eklentiler

• IMG20230614180324.jpg
    IMG20230614180324.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 88
Ya ben hiç bişi anlamadım bu ultrason görüntüsünden. Arkadaşlarımınkinde daha netti bu ayda. Belki makinesi net göstermiyordur bilemedim. Valla ben aşağıdaki kırmızıyla işaretlediğim eyrde parmaklar görüyorum sanki. sarı ile işaretlediğim eyrde ise kedi yavrusu 😂 benimki kahve falına döndü.

Eki Görüntüle 3261451
16 haftalık bebegi arıyoruz ne günlere kaldık 🤣🤣 inşalalh bebek vardır da bence kekliyolar bizi 😂😂

Beyaz bir kuruma cizgisi var aşkım 😂 iki gün daha beklerim eğer reglim önceki donemler gibi luteal faz 10 olursa gelir olmazsa iki gün sonra tekrar test yaparım klomenle 14 gün sürmüştü belki düzelmiş de olabilir diyorum emin değilim
Hamilesin bu ay bende hamileyim 😍 buna inanalım ki gerçek olsun 😂

Bu testler ne için bilgisi olan var mı? savascii savascii canım sence? Doktorum sezaryenden sonra vermişti tekrar gebelik düşünürsen yaptır demişti.Az önce buldum ama şu anki gittiğim doktorlar hiç böyle testler istemedi. Dekolman yaşadığımı da biliyorlar

Eklentiler

• BAB9AB43-E5CE-4A32-91E6-017A31AC9ABF.jpeg
    BAB9AB43-E5CE-4A32-91E6-017A31AC9ABF.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 75
X