2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eklentiler

• IMG_20230517_161533.jpg
    IMG_20230517_161533.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20230517_161404.jpg
    IMG_20230517_161404.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 65
Azıcık tecrübemden yola çıkarak cevaplıcam😂 bence 4’ü yumurtlamanın hemen öncesi, yapmadığın 5’inde yumurtlamış, 6sında çatlamış gibi duruyor 😂 ben 4’ünde pik görmeden önce 3’ünde yaptığım teste çok benziyor çünkü
Olsun tecrübe tecrübedir😅 Ben şimdi bu testi cumartesi yapsam daha iyi olur sanki😁

Kuzum 4 gün kala varsa çıkar 😅 o yüzden 3 tanesini kullanmış oluyorum görür görmez gidip kan vermeliyim ben pıhtılaşma var hemen iğneye başlamam lazım yani adete 2 gün kala falan çıkmazsa bırakırım testi zaten 🥰
Ben adetten 6 gün önce kan verdim negatifti, adetten 2 gün önce kaset test yaptım negatifti, adet günü de yaptım kaset test yine negatif, adet günü akşamı kan verdim kanda çıktı 🙃 hemen pes etmeyin derim

Bebeğiimmm bende koçum 😅

İnşallah kuzum kimyasal zamanımki kayıtlara baktım da artimedde 7 gün kala regle görmüşüm 🥰 ki o zaman 15. Gün yumurtlamisim 30. Gün regl günümdü yani ayın 26 sı 🥰
Canım kan değerini hangi gün vermiştin hatırlıyor musun kaç çıkmıştı aryimede göre

Benim ilk 3. Dakikaydı çektiğim foto .
Benim ki de 5 dakika içinde çektim ilk çok heyecanlandım ama değil dedi satan bayan dedi yok belli olacak dedi dediği gibi de oldu ovülasyon testlerinde nasıl çıkıyor t bölgesi hafifte olsa öyle olması gerekiyor dedi, mesela bunu gebelik testi gibi düşün böyle gözükmeli demişti bana ben çok yaptın innovitanın gebelik testinden o yüzden üzülmemek için gördüm çünkü konuşmalarınızı üzülmeyin diye söylemek istedim bi kaç gün geçsin yine yapın belli olsun diye düşünüyorum 815FB467-C2FC-44DE-9682-79727C1FC2D4.jpeg

Belirti arayanlara bir ek daha yapayım kalbim normalden daha hızlı atıyor.. ☺️
Anksiyete yüzünden arada olur bende ama bu bir kaç gündür hiç geçmedi tık tık atışı hissediyorum içten daha hızlı gibi
Ve karnım hazımsız
Aynen ben de önceki gebelikte nabzımın daha hızlı attığını hatırladığım için yumurtlamadan beri ara ara nabzımı sayıyorum arttı mı diye 😄

X