2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hayalet mayalet hiç bir şey yok :)
adetime 6/7 gün var …
umutsuzluk yok denmeye devam sanırım henüz erken öyle değil mi ?
4 haziranda idi yumurtlama günüm ve denememiz.

Eklentiler

• 38C76E9C-4DB3-4903-89EC-19F76F640040.jpeg
    38C76E9C-4DB3-4903-89EC-19F76F640040.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 89
Öyle görünüyooooooooo😍 kesin sonucu da kan verince alırsın inşallah , şimdiden hayırlı olsun. Hemen sorayım adettendir belirtilerin kaç gün sonra nasılsın bize de biraz anlatır mısın🍀
Çok teşekkür ederim canım ❤️ bende kasık batması ve ani uyku gelmeleri başladı birde yemektelerin kokusundan tiksinme oldu

Ovulasyon testinin resmini atarmısın canım bı bakayım
En sondaki bugün yaptığım. Bu ay yaptığım bütün testleri çektim🙃 Ben bu ay tekrar ovulasyon testi almadığım için elimdeki testleri ilişki olmayan günlerde kullandım belki arada pik çıkarsa yakalarım diye.
En sondaki bugün yaptığım, silik baya. Gerçi onun c çizgisi de diğerlerine göre silik çıktı.

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-12-14-45-40-284_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-06-12-14-45-40-284_com.miui.gallery.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 89
Üstteki dün alttaki bugün
Kızlar bir önceki hamileliğimde üstte olanda hiçbir çizgi olmamıştı bir gün sonra böyle belirgin olmuştu o yüzden umutsuzluk yok bir anda koyu çıkabiliyor.. kiminin yumurtlamanın 15-16 günü çıkan okudum konularda mesela bende de diğer hamileliğimde 11. Gün çıkmıştı silikler bu hamileliğimde 9. Günde silikler başladı herkesin süreç çok başka döllenme sürecimiz farklı olabilir pek nazlılar Rahime giderken bu kuzular 😅 bu minnoş da koç burcu annemi daha fazla sinir etmeyeyim diye biraz erken yerleşti demek bu sefer 🤣 bir önceki melek olan minnosum aslan burcu olacaktı biraz zorlamıştı o beni 😅😅 şimdi ki kova olacak nasip olursa insallah
Umarım bende kendi burcum olan kova burcu annelerine transfer olurum bu ay. Çok güzel bir bebek geliyor😂❤️

Kızlar karnım çok fena ağrıyo ya günlerdir ağrıyo dün gece ve bugün daha da arttı resmen regl olcakmışım gibi ama regl tarihime çook var. Belirtilerde siz hep kasık ağrısı diyorsunuz ama bendeki kasık değil böyle olan var mı aranızda

Aynısını ben de yaşıyorum. Acaba hiç iş yapmayıp sadece yatsam mı diye düşünüyorum 🤭 Sonra diyorum yumurta çatladı mı o oldu mu bu oldu mu bilmiyorum hemen de hamile kalmış olamam herhalde 🤔 Evde herhangi bir testim filan da yok. Böylece oturup buraları okuyorum.

Bir de folik asitle ilgili soru sormuştum. Kullananlar ne kullanıyor, ben almayı unuttum acaba çok mu geç kaldım. 🤔

Aynısını ben de yaşıyorum. Acaba hiç iş yapmayıp sadece yatsam mı diye düşünüyorum 🤭 Sonra diyorum yumurta çatladı mı o oldu mu bu oldu mu bilmiyorum hemen de hamile kalmış olamam herhalde 🤔 Evde herhangi bir testim filan da yok. Böylece oturup buraları okuyorum.

Bir de folik asitle ilgili soru sormuştum. Kullananlar ne kullanıyor, ben almayı unuttum acaba çok mu geç kaldım. 🤔
folik asite gebelik düşündüğün zamandan itibaren başlayabilirsin. daha hamile değilsin sanırım başlayabilirsin ben şu an regenesis max kullanıyorum multivitamin hem hem de içinde folik asitte var

folik asite gebelik düşündüğün zamandan itibaren başlayabilirsin. daha hamile değilsin sanırım başlayabilirsin ben şu an regenesis max kullanıyorum multivitamin hem hem de içinde folik asitte var
Doktorum çocuk planladığında birkaç ay öncesinde başla demişti de ondan arada kalmıştım geç mi diye.

Dediğinizi de listeme alıyorum, inceleyim hemen. Teşekkür ederim. 🌸

X