2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Normal gebelik testi yaptım onda çıkmadı canım erken gebelik testinde gece çıktı şimdi ona da baktım oda baya ince kuruma çizgisi filan değildir demi ama ilk 10 dakika içinde çıktı
Bugün tekrarlasaydin net belli olurdu anlardik canım 3 4 saat hiç lavaboya gitme ve bir şey içme tekrar yap inşallah vardır dualarım seninle beni de etiketle yapınca ☺️

B Buffalosos aşkım sana nasil tepki verdileeerrr söyledin mi herkese. Maşallah testin de çok iyi koyulugu. Doktora kan verdin mi bugün
Kan testini perşembe vericem artsın biraz , eşim annem biliyor suan eşim de zaten çok normal karşıladı süpriz olmadı 🤣 o baştan beri öyle olduğumu düşünüyordu çünkü
Diğerlerine biraz büyüsün öyle söyleriz dedik daha çok yeni bat’a bile var 🙈

Kızlar kese görmeye eş ile mi gidersiniz? Ben olumsuz bir şey olursa hadi diye gelmese de olur mu acaba diyorum ama yanımda olsun da istiyorum bilemedim
Ben eşimle giderim ya. Olumlu da olumsuz da ikimizin çocuğu sonuçta. O an desteğe ihtiyacım da olabilir. Ayrıca ben beklerim ama kese için gitmzdim. Doktorlar da gelmeyin, bekleyin diyor. Hepsini aynı anda görün kalp atışını filan diyorlar. Zannediyorum 6-7. haftaya kadar gitmezdim doktora.

Kızlar karnım çok fena ağrıyo ya günlerdir ağrıyo dün gece ve bugün daha da arttı resmen regl olcakmışım gibi ama regl tarihime çook var. Belirtilerde siz hep kasık ağrısı diyorsunuz ama bendeki kasık değil böyle olan var mı aranızda

Kızlar gebelik testi yaptım

Eklentiler

• IMG_1631.jpeg
    IMG_1631.jpeg
    149,4 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_1630.jpeg
    IMG_1630.jpeg
    183,7 KB · Görüntüleme: 104
  • image.jpg
    image.jpg
    176 KB · Görüntüleme: 97
Kıxlar Yıldız olanları değerlendirdik ben kız için yumurtlama öncesi yapıyorum havuç yesem ne olur

Eklentiler

• IMG_20230612_123047.jpg
    IMG_20230612_123047.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 100
Kan testini perşembe vericem artsın biraz , eşim annem biliyor suan eşim de zaten çok normal karşıladı süpriz olmadı 🤣 o baştan beri öyle olduğumu düşünüyordu çünkü
Diğerlerine biraz büyüsün öyle söyleriz dedik daha çok yeni bat’a bile var 🙈
Ben de kafamda kurup duruyorum. Hamile kalırsam şöyle yapçam böyle yapçam diye. Valla bravo söylemiyorsanız kimseye.

Benim de olursa inşallah niyetim kalp atışını duyana kadar kimseye söylememek, nasip. Bir burada paylaşırım sizlere.

X