2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Helal olsun tam tedariklisin😄 Hadi bakalım umutlu haberler gelsin.
Yaptım her zamanki gibi silik çıktı çatlamadan beri böyle
image.jpg

Test verenlerden hayırlı haberler gelir inşallah 😍

Bir sorum var. 3-4 ay önce kontrol amaçlı doktora gitmiştim. Gebelik düşündüğünde folik asite başlarsın demişti ama isim vermemişti. Çalışmalara başladık ama ben ilaca başlamadım. Geç mi kaldım ya 😢

Folikosal almayı düşünüyorum.Önerileriniz varsan ona yönleneyim.

Kuzu hiç sıkıntı yapma. Bu testlerde birden koyu oluyor anlamıyorsun. Benim bir gün öncesinde bundan daha bile silikken ertesi günü kop koyu olmuştu.
Yumurtlama gördüm zaten çatlama da oldu bebişim. Şimdi gebelik var mı diye tüm tuşlara basıyorum 😂😂

Kızlar bu inovitanın gebelik testi erken gebelik değil mi ?
Evet öyle, ben yalancı çizgi çıkarttı sanmıştım ama yumurtlamadan sonra 8.günde zor seçilen bı çizgi çıkarmıştı, 9. Günde silikti ama daha secilebiliyordu kuruma çizgisi diye umursamamistim. 10. Günde laboquick ultra erken gebelik testi yapmıştım negatifti. 12. Günde pozitifi görmüştüm. İnnovita çok önceden göstermişti ben inanmamistim

Evet öyle, ben yalancı çizgi çıkarttı sanmıştım ama yumurtlamadan sonra 8.günde zor seçilen bı çizgi çıkarmıştı, 9. Günde silikti ama daha secilebiliyordu kuruma çizgisi diye umursamamistim. 10. Günde laboquick ultra erken gebelik testi yapmıştım negatifti. 12. Günde pozitifi görmüştüm. İnnovita çok önceden göstermişti ben inanmamistim
Ben innovitadan devam o zaman☺️ benim de 9.günüm bugün ama hiçbir şey çıkmadı umarım görünür ilerleyen günlerde. Size de hayırlı olsun🌸

Yum 11. Gün bebişler bugün ki böyle.
Tam rahim ortasına iğneler batıyor ara ara onun dışında bas ağrım devam ilaç almıyorum..
Göğüsler hala şiş ve dokununca acıyor ( benim adet dönemimde hep böyle oluyor ekstra bir belirti değil eğer planlı yapmasaydım adet zannederdim)
Beta hcg baktırdın mi?

Yaptım her zamanki gibi silik çıktı çatlamadan beri böyleEki Görüntüle 3260036
Benimki de buna benzer çıktı. Birazdan atıcam ben de. Azcık daha koyu çıksaydı sevinecektim ama biraz daha beklemek lazım diyorlar baksana😃
Ben direkt gebelik testine bakıcam bikaç gün sonra, ovulasyon testim bitti😁

Bu aynısı bana oldu hatta yazmıştım kıvamı çok yoğun sarı bir akıntı geldi yum 8 ya da 9. Günde bana hatta peçete de görünce çok şaşırmıştım baya koyuydu bence siz de gebesiniz mukus gibi şeyler salgılıyormuş içten
Bende de aşırı aşırı koyu afedersin jöle gibi bembeyaz akıntı gelmişti yumurtlamanın 3.günü yazmıştım buraya hatta

Ben innovitadan devam o zaman☺️ benim de 9.günüm bugün ama hiçbir şey çıkmadı umarım görünür ilerleyen günlerde. Size de hayırlı olsun🌸
Ben boş gebelik sebebiyle düşük yaptım 😔elimde innovita yok, freely strip test vardı benim de negatif ama adet gününe kadar umut vardır çünkü 10. Gün sabah idrariyla negatif olan ultra erken testi 12. Gün öğlen yaptığımda silik cikartmisti, inşallah güzel sonuclarla gelirsiniz 🙏🌸

Benimki de buna benzer çıktı. Birazdan atıcam ben de. Azcık daha koyu çıksaydı sevinecektim ama biraz daha beklemek lazım diyorlar baksana😃
Ben direkt gebelik testine bakıcam bikaç gün sonra, ovulasyon testim bitti😁
Gebelik de işte sabah attığım gibi terrrtemiz en iyisi beklememiz 😂 kendimi tutamadım yaptım şimdi de moralim bozuldu kocama söylim de testleri saklasın 😂

Benim şimdi de hafif ağrı olup sağda bi yerde sızı başladı. Solda bi hareket vardı şimdiye kadar ama sızı olarak değildi. Geçip geçip başlıyor. Gerçi ben hiç sızı diye bi belirti okumadım. Batma çekilme hissi ağrı falan deniyor hep.

Kızlar kese görmeye eş ile mi gidersiniz? Ben olumsuz bir şey olursa hadi diye gelmese de olur mu acaba diyorum ama yanımda olsun da istiyorum bilemedim

X