2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yaaa gerçekten mi ayy hadi inşAllah sağlıkla gelsin bebişkomuz

Bu arada çok halsiz hissediyorum enerjim yok kolum kalkmıyor gece uyuyamıyorum sabah erken uyanıyorum bir kaç gündür gün içinde de çok yorgunum vitamin almama rağmen

Evet bende oldum ama çok ağrı cektim yarım saat kivrandim normal dediler ve bugün agrim oluyor ara ara adet olcak gibi hayırlısı olsun rabim sana da nasip etsin bekleyen dua eden herkese hayırlısını nasip etsinamin
Amin canım Amin.Bende aşılamada ağrım olmadı adet gelmeden 1 gün önce adet ağrısı çektim sonrada adet oldum

Hayırlısı olsun canım inşallah bende o da yok 4 sene olacak bir kez mi gol olmaz bee
Öyle deme canım çift görüb sonra kayb etmek çok zor..hem ben paso mfk kullandım paraları orda döktüm resmen öyle hamile kaldım sonrada tüp bebekle kaldım..sadece ilişkiyle olmuyor bende

Kizlar ben sağlık ocağinda kan verdim bugün hala sisteme düşmemiş sonuçları neden acaba

Hamile arkadaşlar yerleşme zamanlarında ağrınız sızınız 5-10 dk olup geçiyo muydu yoksa saatlerce az az da olsa devam ettiği oluyor muydu?
Bugün yumurtlama ağrısı adet öncesi ağrı benzeri ağrım var. Solda sızlama kısa kısa sürüyor ama bel kasık kalça ağrısı böyle bikaç saat sürdü bi saat falan ara verdi şimdi tekrar devam.
Bu şimdi neyle alakalı bilmiyorum. Yine adet gelecek heralde bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…