2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

B Buffalosos Merhaba nasılsınız? Sat ve bat aynıydı bir gelişme var mı merak ettim.. ben aynen devam henüz bekliyorum ama sanırım adet olacağım alt karın bölgem ağrıyor ….
Her gün test yapıyorum yumurtlama 8. Gündü bugün çok çok ince gölge çıktı
Bat 18 Haziran
Adet olacakmış his var. Ağrım var ama normal değil adet günü yaşarım bunları , yerleşme ağrısı bunlar rahim içine yerleşiyor kasılıyor ağrı yapıyor adet ile benzer
Her gün teste başladım paylaşıyorum önceki sayfalarda attım buraya ❤️😍

Gebelik testinde var gibi gördüm kan verdim 1.20 çıktı ikisi de farklı test neden böyle oldu ki bu testlere göre sonuca göre yok diyoruz demi 😔
Bu erken gebelik testlerine de asla güvenmiyorum. Miratech bu test. Miratech, comfort days, prodoctor bu testler bana da ikinci çizgi çıkarmıştı ama elimde balon gibi patlamıştı. Ayrıca insanlar artımedden de uzak durmalı. Adetken bile pozitif çıkartıyor 🤷🏻‍♀️ melisaa93 melisaa93

Ya benim sabah belli belirsiz bişeyler vardı kasık bel bölgesi ağrısı olarak, şu an bildiğin yumurtlama ağrısı gibi ağrım var. Ben gerçi deneme yaptığımızdan beri her adetten bi hafta öncesi bu ağrıyı yaşıyorum. Senin de öyle mi? İnşallah bu sefer sağlıklı devam eden hamilelik oluşuyordur ne diyim.
İnşallah canım. Benim adetten bu kadar önce ağrım olmadı hiç bugüne kadar

Bat 18 Haziran
Adet olacakmış his var. Ağrım var ama normal değil adet günü yaşarım bunları , yerleşme ağrısı bunlar rahim içine yerleşiyor kasılıyor ağrı yapıyor adet ile benzer
Bende de var adet olacak hissi ama ben de genelde olur o yüzden çok umutlanamıyorum . Yumurtlama günlerini de bir defa değerlendirebildik onda da tutar mı bilemedim:) hayırlısı olsun olumlu düşünelim her şey güzel olsun yine haberleşiriz inşallah 🍀

Kızlar o güzel enerjilerinizden bana da yollayın olur mu.. 9 aylık evliyim daha, 2.ayımızda doktor amh çok düşük hemen çocuk yapmalısın dedi evliliğe alışamadan çocuk derdine düştük.. aşılama diyor artık doktorlar. Bu ay kendi kendime denicem ve olucak dedim. Bekarken ne o öyle hemen çocuk mu yapılır en az 1 sene geçmeli diyen insandan şimdi çocuk hasreti çeken birine evrildim. Hayat insanı hep sınıyor. İnşallah bu sınavımızı da güzelce veririz güzel kadınlar ♥️

Kızlar o güzel enerjilerinizden bana da yollayın olur mu.. 9 aylık evliyim daha, 2.ayımızda doktor amh çok düşük hemen çocuk yapmalısın dedi evliliğe alışamadan çocuk derdine düştük.. aşılama diyor artık doktorlar. Bu ay kendi kendime denicem ve olucak dedim. Bekarken ne o öyle hemen çocuk mu yapılır en az 1 sene geçmeli diyen insandan şimdi çocuk hasreti çeken birine evrildim. Hayat insanı hep sınıyor. İnşallah bu sınavımızı da güzelce veririz güzel kadınlar ♥️
Merhaba canım canını hiç sıkma çoğu doktorun da olmaz gibi kesinlik içeren ifadelerine kesinlikle takılma. Biraz mesleğin içinde dura dura merhamet kaybedebiliyorlar. Evliliğinin tadını yaşa ama korunma da sonra ansızın gelir surprizin

Merhaba canım canını hiç sıkma çoğu doktorun da olmaz gibi kesinlik içeren ifadelerine kesinlikle takılma. Biraz mesleğin içinde dura dura merhamet kaybedebiliyorlar. Evliliğinin tadını yaşa ama korunma da sonra ansızın gelir surprizin
Çok ezberci ilerliyorlar bence de. Bir an önce olsun diye ilaç iğne aşılama hsg ne varsa dayıyolar hem maddi hem manevi yük bize onu düşünen yok.. inşallah kendiliğinden gelecek bu ay ♥️

Eklentiler

• 2813852B-CAD6-43B9-8FFF-67D6CB15F92A.jpeg
    2813852B-CAD6-43B9-8FFF-67D6CB15F92A.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 103
Aklımı oynatmıyorsam ben sanki bir şey görüyor gibiyim. Gerçi 7. günde çıkmaması çok normal. 10. güne kadar bembeyaz görüp 11. günde çizft çizgi gören çok. Biraz kişiden kişiye değişiyor bence beta salınımı da.
Bebegm sımdı kalktm gerı bı bakıyım dedım bı cızgı cıkmıs.40 dkka gectı ama yapalı kendı cızgısımı bılmem🤣🤣😘😘yaa bıkerede cızgı cıkmasın ya testlerımızde🤣

Eklentiler

• 76E47762-C2D8-4EAA-9C30-7CBCFE2E09AF.jpeg
    76E47762-C2D8-4EAA-9C30-7CBCFE2E09AF.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 97

Eklentiler

• 18619317-BBAA-41AF-90A1-45B0C66FF82A.jpeg
    18619317-BBAA-41AF-90A1-45B0C66FF82A.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 99
Bat 18 Haziran
Kristalia ben de böyle hissettim kanda negatif geldiği gün bile. Perşembe akşam sizinle konuştuktan sonra eşime dedim ki benim belirtiler devam ediyor ben yarın yine vercem lan 🤣 içinde bi his varsa onu takip et sen, yoksa da Allah en hayırlı ne zamansa o zaman göndersin inşallah 🙏🫶🏻

Kristalia ben de böyle hissettim kanda negatif geldiği gün bile. Perşembe akşam sizinle konuştuktan sonra eşime dedim ki benim belirtiler devam ediyor ben yarın yine vercem lan 🤣 içinde bi his varsa onu takip et sen, yoksa da Allah en hayırlı ne zamansa o zaman göndersin inşallah 🙏🫶🏻
Ay kan yazacaktım 😁

X