2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya birde inofolic kullanan arkadaşlar ilaç üzerinde aç kullanın yazıyor ama eczacı tok kullanın dedi. Hangisi doğru siz nasıl kullanıyorsunuz?☺️

Ara ara rahmimde kramp hissediyorum ben de kizlar henüz yerleşme kanaması olmadı, ama bu neyin halsizligi böyle ikindi bı yattım iki saat uyumuşum. Bu baş ağrısı ya diyorum stres yaptim ondan mı ama. Bugün göğsümde yeşil bir damar gördüm bu da belirtiydi demi 😊
Sabah test cılgınlıgımıza katılmayı unutma😊🌸yerlesme kanaması olmak zorunda degılkı canım.ki bence olmaması daha ıyı.yarına koyulasırsa artık kesınlesecek Allahın ıznıyle🙏
Ay inşallah bebiş vardır ya.🙏 Regl belirtileriyle aynı diyorlar şu an bişi de diyemiyorum.
Bebısmm pazartesı salıya bellı olur bakalım erkenden regl olmaz isem❤️🌸ama bildiğin regl olacak gıbı hıssedıyorum🙈tesekkur ederım guzel dıleklerın ıcın😍😍

Bu akşam 20.00 gibi yaptım tekrar test evde çok var diye efektsiz yumurtlama 8. Gün

Eklentiler

• A1FFBDF3-E8DB-49C1-B8E1-FE63D4623B26.jpeg
    A1FFBDF3-E8DB-49C1-B8E1-FE63D4623B26.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 102
Şu çizgi hep çıkıyor mu canım diğer testlerde de aynı mı ☺️
6. Gün efektle çok az gölge vardı 7’de milim milim göründü gözüme canlıda , bu sabah 8. Günde de gözüme göründü çok hafif evir çevir yapınca ama şimdi akşam yaptığım çok daha belli düne göre 3-5 bisey arttıysa betada😅

Sabah test cılgınlıgımıza katılmayı unutma😊🌸yerlesme kanaması olmak zorunda degılkı canım.ki bence olmaması daha ıyı.yarına koyulasırsa artık kesınlesecek Allahın ıznıyle🙏

Bebısmm pazartesı salıya bellı olur bakalım erkenden regl olmaz isem❤️🌸ama bildiğin regl olacak gıbı hıssedıyorum🙈tesekkur ederım guzel dıleklerın ıcın😍😍
Katilicam insaallqh canım bu kez kaset test yapicam üzerinde 20 ve üstünu olctugu yazıyor ona göre hesaplama yaparız 🥰

X